Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie asupra Domnului wakkk
#16
Loading Sincer sa fiu u acolo sus vorbesti de lucruri pe care chiar u nu le intelegi.. in primul rand repet nu vad rostul postarilor tale aicea inafara de a ma zigni pe mn nu vad alth rost..si repet din nou fii serios ca in viatza ai mai mult de castigat daca esti sincer si in primul rand serios..
Cu Stima & Respect
KGK-Die.


[Image: thumbnail.jpg]
#17
hai sa lasam Injuriile de aici ... si hai sa ne batem capu la ... <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/coltul-vesel/raspundeti-t5883.html">coltul-vesel/raspundeti-t5883.html</a><!-- l --> ... sa vedem care ii mai bun .... care va face cele mai bune va primi o bere de la mine :lol: :lol: :lol:
#18
Parere personala:

KGK - citeste de 10 ori inainte sa scrii ceva, pana e corect din punct de vedere gramatical.. Toti gresim dar tu tata ne "zig/cnesti" cu alfabetul tau..

Wakkk - ne intelegem bine dar: daca tot vorbesti ca la usa cortului (fara suparare), suna-l pe sss si vb cu el asa / mess/ mirc. Eu m-am chinuit sa citesc tot ... copy/paste-ul lui KGK si nu conteaza ca nu e tot. El nu stie romaneste, dar tu ?
Glumiti cu psay/u@, nu mai vorbiti asa in public! Doar o parere, sper ca n-am suparat pe nimeni (wakkk).

In fine,
Mai "Greseala" Omu


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)