Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie adultultm
#1
- numele adminului:adultultm
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:Vally
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: Game destroyed
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:http://i47.tinypic.com/xldov5.jpg ... ptr ce mi-a dat destroy doar el stie. prima data m-a injurat apoi hack, problema codului nu cred ca se pune.
- ip-ul tau: 79.112.91.236
- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:
#2
Daca nu vine cu ceva palpabil, retrogradeaza Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
se poate rezolva cu banul?
#4
mai adutultm, tocmai ai primit accese in plus de vreo 2 saptamani nu?.. pacat... alta data da si tu un amx_who sa vezi daca are sau nu accese .. de fiecare data zic nu mai dati ban la alti admini(ca are b sau a-x tot admin este)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#5
vad ca ai ip dinamic. Esti inca banat? Ai steam?
#6
daca maine adutultm nu are nimic convingator de spus ii scad adminu. i l am marit cu un scop si scopul lipseste cu desavarsire
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
nu am nimic convingator, doveditor, palpabil care sa justifice comanda asupra jucatorului vally si voi accepta orice decizie luata de catre cei din staff. am avut o zi mai proasta pe plan personal, iar vally, ca sa-i zic asa a fost o victima colaterala plus ca a fost putin cam larga gurita la el, fara sa-si dea seama a inceput sa tromboneasca aiurea. pe scurt cuvintele acelea care le-am scris nu i-au fost adresate lui, dar daca baiatul s-a simtit cu musca pe caciula stie el de ce. dar cum spuneam fapta deja e consumata. nu am nici o scuza!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)