Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie blaq
#1
in data de 28/01/12 adminul Blaq mi a dat slay degeaba....cica am dat flash...si l am, intrebat dc...si tot imi spunea sa tac...( wa uita te in consola sa vezi cine si cum a dat flash... nu ti faci u de cap )halal admin

[anu]Vali died
ADMIN Blaq: slay [anu]Vali
[anu]Vali : blaq dc slay
Blaq : flash in fata
[anu]Vali : eu ma..ce ai
[anu]Vali : nici nu am dat
*DEAD* [anu]Vali : wa blaq cine ti a dat admin
*DEAD* [anu]Vali : wa uita te cine da flash nu da slay degeaba
*SPEC* Blaq : vali iti sugerez sa taci
*DEAD* Blaq : taci

na adminul vieti....are admin si poate sa faca ce vrea el
as vrea sa luati masuri ptr astfel de comportament ...are admin si i se urca la cap...el in loc sa fie un exemplu...uite ce face...
#2
tu vorbesti serios ?..ti-a dat slay ?!?!infractiune..caz penal..
cum sa faci reclamatie pt un slay..eu care credeam ca au apus vremurile alea
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
are dreptate....Blaq! dupa ce nu stiti sa dati un flash mai si plangeti
#4
Sa vina MILITIA pt reclamatia asta :lol: :lol: :lol:

Pt un slay faci reclamatie :lol: :lol: paracioaso :? :? :?:

Blaq a procedat corect :wink: invata sa arunci un flash si mai vorbim :roll:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Ce face ...face finut si sunt perfect deacord cu el.Ne-am saturat sa stam in flashteam de la buti.Eu as propune sanctiuni muuuult mai severe pt. flashteam !!

P.S. : revin cu rugamintea-sugestia de admins only TOCMAI pt. a evita astfel de discutii inutile si pt a eradica fenomenul "nu stiu cs si nici nu ma intereseaza sa stiu da' daca tot cumpar fb la inceput de runda...ia sa-l dau ! Cui ? Nu mai conteaza...chiar si coechipierilor !"
#6
Cei 4 admini care au postat aici propun sa ramana fara admin! Acum vad si eu cum trateaza jucatorii noi! Vali e un tip din tudor, matur, cu multi ani peste cei care au dat reply, si chiar stie cs!
#7
playa Wrote:Cei 4 admini care au postat aici propun sa ramana fara admin! Acum vad si eu cum trateaza jucatorii noi! Vali e un tip din tudor, matur, cu multi ani peste cei care au dat reply, si chiar stie cs!
eu azi am luat flash de la echipa mea de nu stiu cei cu mine, si doar le zic "GG" atat, ce tot atat! Stiam ca iei masuri pentru flash repetat, sau flash in baza cum a facut Yooo azi pe nuke!
#8
playa Wrote:Cei 4 admini care au postat aici propun sa ramana fara admin! Acum vad si eu cum trateaza jucatorii noi! Vali e un tip din tudor, matur, cu multi ani peste cei care au dat reply, si chiar stie cs!
era si normal sa ii iei apararea ..ca doar il cunosti e logic ...nu are treaba cu cs-ul chestia asta ..si faza cu flashu..si tu recurgi la aceleasi masuri ..nu doar 'gg' si treci mai departe ..hai sa fim seriosi...pt ca ..e stresant sa vezi flash peste flash dat de coechipieri ...si toate au o limita..te enervezi la un moment dat.
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#9
am spus eu ca zic numai gg? Tu citesti ce iti place? Topic closed, mai multa grija data viitoare, ca devin si eu serios ca toti Administratorii si incep sa va scot adminele! Am mai spus, spuneti mersi ca nu imi bat mintea cu voi decat prin texte pe forum si pe chat in cs!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)