Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Robiii
#1
1) Numele adminului: Robiii
2) Nick: PakIstaNu
3) Comanda: amx_ban
4) Dovezi: [AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Robiii
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'silent'
[AMXBANS] Length: '1 day'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:41221830'
[AMXBANS] Your IP: '92.85.84.186'
[AMXBANS] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your

5) Sanctiun: Sa i se scada adminul cu o litera
#2
si eu de unde sa stiu ca tu jucai curat? verifica in folderul cstrike daca ai facute niste poze de la banul respectiv si posteazale aici sa vedem si noi.
#3
Salut
1.Banul este pe o zi deci nu este grav.
2.Cei cu steam vor primi ban/destroy doar daca este 100% ca are cod si asta dupa ce se face demo...pt a vedea daca a jucat curat sau nu adminul trebuie sa vina cu proba incriminatorie...si nu player'ul.
O zi placuta si va astept pe sv.
#4
k4k4 Wrote:Salut
1.Banul este pe o zi deci nu este grav.
2.Cei cu [b]steam vor primi ban/destroy doar daca este 100% ca are cod si asta dupa ce se face demo...[/b]pt a vedea daca a jucat curat sau nu adminul trebuie sa vina cu proba incriminatorie...si nu player'ul.
O zi placuta si va astept pe sv.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: k4k4 tu te auzi, adica din ce ai zis tu ,mai intai ii dai ban si destroy apoi ii faci demo :lol: :lol:
#5
wakkkk cate beri ai baut azi??? hai spune drept???..ia mai citeste o data...mai bea o bere si revino cu un nou replay..Wink
#6
Jucam cu steam, dar nu stiu de ce nu imi aparea. Nu stiu in ce cs au aparut pozele de la ban...

Edit: K4k4 nu conteaza pentru cat timp am luat ban, ci ca am luat si nu aveam cod!
#7
vad ca intra cam rar pe forum ,
robii intra si spuneti si u parerea!
#8
bogdan Wrote:vad ca intra cam rar pe forum ,
robii intra si spuneti si u parerea!

Pana acuma are 2 reclamatii la care nu a raspuns....Oricum se pare ca nu il intereseaza de server+forum...
#9
hehe. pai nu am mai intrat 3 luni, nu neaparat ca nu ma intereseaza de server si forum. si i-am dat ban si sunt sigur ca avea silent aim, ii sarea tinta super aiurea si toti spuneau ca avea cod.
#10
Robiii Wrote:hehe. pai nu am mai intrat 3 luni, nu neaparat ca nu ma intereseaza de server si forum. si i-am dat ban si sunt sigur ca avea silent aim, ii sarea tinta super aiurea si toti spuneau ca avea cod.

Un demo ceva?Nu poti sa ne prezinti?Ca sa stim si noi daca avea sau nu silent
#11
Robiii Wrote:hehe. pai nu am mai intrat 3 luni, nu neaparat ca nu ma intereseaza de server si forum. si i-am dat ban si sunt sigur ca avea silent aim, ii sarea tinta super aiurea si toti spuneau ca avea cod.
Robii u cati ani ai copile? cum poti sa vi cu un asemenea reply , macar dovezi ai si u? Mah oamenilor fug jucatori de pe server din cauza unor admini competenti ca robii !
#12
Robi nici macar nu ai stat spec pe mine. Stiu bine ce s-a intamplat. Te-am facut pe tine si am plecat la c4. Acolo i-am dat headshot lui Tanti_us (k4k4) si apoi ma trezesc cu ban!
#13
Concluzia este Robi nu a primit admin ca nu are habar de CS, dar este al 2-lea topic deschis in care jucatorii se plang de felul in care foloseste adminul pe server. El justifica ban-ul prin faptul ca altii i-au zis sa baneze jucatorul si ca el nu prea intra pe server. Imi pare mie sau ceva nu "suna" bine aici? Sau esti admin si da, nu prea intri pe server dar cand intri stii la cine si cum sa dai ban sau nu esti admin si faci ce doresti. Eu postez in calitate de jucator nu ca si admin. Sa decida altii ce urmeaza (nu ma refer la scoaterea adminului).
Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri!
#14
Robii data viitoare cand mai dai ban sa faci demo/poze/alti admini martori etc .. astfel ne suparam.

tc.
#15
Pakistanu Wrote:Jucam cu steam, dar nu stiu de ce nu imi aparea. Nu stiu in ce cs au aparut pozele de la ban...

Edit: K4k4 nu conteaza pentru cat timp am luat ban, ci ca am luat si nu aveam cod!



de la ce vine numele tau ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)