Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie RAZER
#1
Astazi 26 februarie
ora: 12:20
harta: fy_snow

Acum 20min eram pe snow si jucam eram 2 la 2 dupa 5min razer iese intra cu alt nume zi ce am cod se pune spectator, eu continui sa joc dupa vrio 5 runde intra imi da blind, imi da exec cu m_yaw dupa kick incerc sa ma reconecrez primesc iar kick si tot asa de vrio 7ori. Mi-am schimbat numele intru din nou pe server razer e spectator, banuiesc ca e pe forum intru pe forum ii trimit un pm in care ii spun sa imi scoata blindu, primesc urmatorul raspuns: " deci tu esti sklembar..din cate stiu ai mai fost prins codat...iar la mn au fost niste faze care mi s-au parut suspecte.nu ma intere k ai blind si ca te juri ca nu ai cod,blindul ramane si kickurile de asemenea."
1.Nu stiu cand am fost prins cu cod.. daca tu stii mai bine dovedeste-mi;
2.La cod se da ban, destroy in nici un caz kick;
3.La faze suspecte se fac poze, demo (in caz ca nu stii comenzile ti le spun eu amx_ss sklembar amx_execclient sklembar record u-s)

Astept o decizie
#2
1.din cate stiu, ai mai fost prins codat.bau a zis, laur a zis.
2.ai jucat si aseara la fel, poc poc head.am stat putin pe tine, insa de somn te-am lasat si nu ti-am mai dat blind sau altcv.
3.azi m-am pus din nou pe tn.si miracol.jucai la fel.au fost 2 headuri magice care au venit asa din senin.
4.dc dai dupa fiecare runda /rank??aseara la fel, astazi la fel.
5.nu am acces la destroy,iar ban din cate am vazut ai ip dinamic.
6.nu ma pune sa iti caut acu cod care trec de ss si blind(stiu ca exista).
7.din partea mea, ai kick nonstop cand te mai prind pe server.
8.nu joc cs de ieri de azi, si nu adminez numai pe u-s.(deci nu sunt p.r.o.s.t.)
sa decida restul.
#3
la o intrebare am sa iti raspun de ce dau rank dupa fiecare runda, deoarece am inceput sa joc pe u-s de ieri adica dupa o pauza de cateva saptamani intre care sa dat si restart la top. Am jost la ghile acuma cateva zile si a zis ca mai are oleaca si ajunge in top si atunci cand am auzit ca joaca din nou am zis sa joc si eu. Nu ti se pare normal ca ar trebui sa joc la fel tot timpul? nu vreau sa ma cert. Astept o decizie din partea adminilor daca sunt sau nu codat.
#4
mi s-a parut ok , nu cred sa aiba .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
sklembar e unu din putinii de pe server care o ramas si care are aim si nu sta cu castile bagate-n .....

iar la aim ma refer la rapiditatea de a duce tinta la cap
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
din cate stiu eu o fost prins codat....iar de obicei razer nu se prea ia de oameni asa de aiurea...intra mai mult sa joace si mai putin sa admineze....numarul reclamatiilor putine vbeste Smile
#7
asta nu dovedeste ca ala ar avea cod ... si stim bine situatia lui razer, e un super mega om si admin.probabil ca a luat lucrurile prea repede sau cine stie (cand vedeti ca e vorba de un jucator serios , adica are slot si e vechi, convingerile sunt grele fara un demo sau poze evidente)
eu cu dan ramanem de parere ca nu are .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#8
castile de 5 milioane cateodata nu fac totul....adica intotdeauna defapt
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
baubau Wrote:din cate stiu eu o fost prins codat....
numai eu nu stiu cand am fost prins codat ?
#10
ba frate daca ia-si fi dat eu ban nu cred ca mai erau atatea discutii ... si atatea reclamatii .... sa mor eu o dati in copilarii ... Sklembar ... reinstaleaza frate cs-ul ... si dovedeste ca esti curat ... stiu ca joci de mult timp pe server .. dar oricand se poate schimba omul ... asa ca pana atunci si la proba contrarie HF!!!... toata stima si respectul



zicetimi si mie RozZ de ce nu a facut nici o reclamatie cand l-am prins cu cod under-cover ???

de ce hypnotik nu a facut reclamatie


la ambii le-am dat destroy ... daca ii mai vad pe server aceeasi Prioritate au


toti se stiu cu musca pe caciula ... cei ce stiu ca nu au nimic se duc si in gura de sarpe sa isi faca dreptate

cam atat am avut de zis
#11
eu tot la opinia mea raman...sa dea bunul D-zeu sa fie cum ziceti voi si nu cum zic eu...
#12
Cand sklember juca acuma 4 ani cu steam pe u-s, sau pe servere steam only , si era la fel de pro , unii dintre adminii de astazi nici nu stiati de existenta serverului asta.
#13
mai ai ban pe server?
#14
si eu sunt tot de parerea asta...acum ceva tp...juram si bagam mana in foc k ikks si sklembar jucau cu cod...si stateam undercover cu orele pe ei....erau faza kre ma punea pe ganduri da dak nu eram 100% k aveau cod nu le faceam nimik...intrebatil numa pe sklembar...ii faceam poze...asa din senin...fara nici un motiv...knd aveam chef...pac pac 3 poze....pe bycastor sau la ikks pe india...si le ceream...nu i-am prins niciodata...si asta imi spune ceva


sklembar ii enervant k joaca bn constant...Smile) dar fiti atenti admini la playeri

pun pariu...imi bag mashina apartamentu si adminu la bataie....k dak azi ar intra Advanced^ pe server...ar lua ban de la toti adminii dak sar putea...dak ar fi toti adminii pe server...i-ar da ban toti deodata


asa k adminati cum trebe...si adminii sunt tot oameni...si ei mai gresesc...dar knd ai greshit recunoaste si nu mai fiti asa orgoliosi


pis! Wink
#15
a tot intrat advanced.a jucat.s-a ofticat.si a plecat
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)