Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reactivare Admin ....
#1
nume:Branza
prenume:Lucian
nick (actual si cu care ai mai jucat): nick actual psyCH antecedent Laurentzii
playeri adusi pe server(nick): destuii de multi .... nu stiu daca mai activeaza
timp de cand joc pe server: 3-4 ani sau mai bine ca nici nu mai stiu
sustinut (propus ) de adminul : Bogdanel#b.u.t a zis ca ma sustine pt Reactivare
timp de cand joc CS:de mai bine de 10 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:dare_laurentzii@yahoo.com">dare_laurentzii@yahoo.com</a><!-- e -->
ip:79.112.88.101 Dimanic
oras:iasi
varsta:26
steam id:Laurentzii
#2
Pro!
Sustin!


Antecendent, antecedenteSmile))) penale!


Suna mai bine ANTERIOR :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#3
pro
#4
pro.
#5
pro
#6
pro
#7
Pro
#8
pro
#9
reactivarea se face dupa ce incepi sa joci... dupa ce aduni niste ore. motivul pentru care a fost scos e ca nu jucai si acum nu am de unde sa stiu ca ai sa continui sa joci sau doar il vrei ca sa fie
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#10
pro

am vazut ca joaca des si in mod ciudat are o modificare inspre bine a caracterului :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
Catalin ... am fost plecat in grecia 3 luni jumate .... asi fi jucat de acolo daca asi fi avut cum ca aveam timp ... dar acuma am revenit si sunt activ cat se poate .... daca se poate accepta reactivarea ii ok ... daca nu .... asta este macar am incercat ... nu oblig si nu silesc pe nimeni sa mi se dea ceva .... toata lumea ma cunoaste si stie de ce sunt capabil

O zi frumoasa in continuare !!!
#12
de acord !
pro , macar pt minimum de litere !
#13
pro pentru spitalu` de nebuni ! :*
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#14
oki, ai admin... de lunea viitoare intri la ore.. deci ai o saptamana sa stai relaxat.. daca nu stii ce inseamna ore, uitate in admin only.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#15
PROOO !!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)