Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RECLAM KOEMNH
#1
Orice admin care a abuzat de statutul sau pe server poate fi reclamat aici de oricine.
Cei care reclama un admin trebuie sa aibe in vedere urmatoarele:


Name Topic: KOEMNH

Continut:
- numele adminului KOEMNH
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment S1L3NC3
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine BAN PT AIM =))
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat SCOATEREA ADMINULUI
Mai ziceam si eu daca asi fi jucat eu vre-o data codat sau alte Rahaturi dar asa Macar un Blind Macar Un SS
..... da nu domle trebe direct ban la codatii cu dinamic ....

[Image: koemnh.png]

[Image: koemnh2.png]
#2
laurentzii ti-am zis sa scoti aim-ul =))....vezi dak esti noob Smile) scz pt offtopic

sustin reclamatia lui laur
#3
eu propun ca aces jucator Koemnh sa ramana doar cu slot ca degeaba are admin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
Laur vad ca imi porti dusmanie mare de parca ti sunt dator cu cv Smile...si tu danutz taci ca esti prostut
imi place sa ma amuz pe seama voastra...pt ca sunteti funny Smile)(parca aveti o doaga lipsa precum aia de 2 ani,sau mai rau)..deacuma nu trebuie sa va supere adevarul !
Si Laur..gandeste te ca si tu ai facut greseli !..la mine asta i prima reclamatie pe forum !


Pozele lui danutz..numai astia mai inapoiati pot face lucruri din astea !
..si da,as prefera sa raman doar cu slot ! ca sa nu mai fie atatea comentarii pline de invidie !
#5
EDIT by leVel

ai ban 3 zile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
urat..urat :lol: :lol: :lol: :lol: jale mare cu voi :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Uitati unde se ajunge... Haideti fratilor ca va luati aiurea de la un joc...Daca aveti chef de injuraturi exista messenger ...
Danutz :lol: vb lu dark.... jale mare :lol:
#8
cum sa dai ban , in primul rand la un ip dinamic !
nu am cuvinte !
#9
scoatere admin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
si acuma sa spun si eu .. ca abia am reusit sa ajung pe acasa ... Nu port Dushmanie pt mineni ... dar nu se face asa ceva ...
1. in primul rand stateai pe mess ..
2. al 2 lea rand .. aveai un b.u.t. in echipa .. care stii prea bine cine era sau se revede din poze cine si cum era pe server ...
3. Nu ai facut
-demo
-poze
-Blind ...
4. Ii faci Asa zisa treaba doar Dupa bunul Plac ...
5. NU TE ARE TOATA LUMEA LA INIMA dupa cum vezi
6. Aveam un scor si eu acolo de 9 cu 0 ... si gata merit ban
#11
scoatere admin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
inteleg ca nu va puteti suporta uni intre voi , dar pur si simplu ignorativa! Sincer mie scarba de adminii care joaca undercover si abia asteapta ca un admin sa greaseasca , si sa vina repede sa faca reclamatie. Domnul laurenti nu mai bine iti schimbai ip-ul sau numele pe care ai admin si intrai si rezolvai problema cu koeman? , sau pur si simplu iti bagai adminul si nu mai ziceai nimica , cum fac eu cand intru undercover si imi iau o groaza de banuri si exec de la voi. Nu-mi amintesc sa fi facut o reclamatie pe forum contra unui admin , chiar daca am luat peste 50 de banuri si exec . Ce sa zic.. cred ca esti mandru de tine laurenti.

@danutz- nu mai bine va injurati pe mess, sau la telefon? Dar nu injurativa aici sa vada toata lumea ca adminii se injura intre ei , si mai aveti pretentii ca playerii sa vorbeasca frumos pe server ..
#13
mi-a dat ignore
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
Zuzu Wrote:inteleg ca nu va puteti suporta uni intre voi , dar pur si simplu ignorativa! Sincer mie scarba de adminii care joaca undercover si abia asteapta ca un admin sa greaseasca , si sa vina repede sa faca reclamatie. Domnul laurenti nu mai bine iti schimbai ip-ul sau numele pe care ai admin si intrai si rezolvai problema cu koeman? , sau pur si simplu iti bagai adminul si nu mai ziceai nimica , cum fac eu cand intru undercover si imi iau o groaza de banuri si exec de la voi. Nu-mi amintesc sa fi facut o reclamatie pe forum contra unui admin , chiar daca am luat peste 50 de banuri si exec . Ce sa zic.. cred ca esti mandru de tine laurenti.

@danutz- nu mai bine va injurati pe mess, sau la telefon? Dar nu injurativa aici sa vada toata lumea ca adminii se injura intre ei , si mai aveti pretentii ca playerii sa vorbeasca frumos pe server ..


Nenea ZuZu .. chiar asa de mandru nu sunt ... dar aceasta persoana chiar face ce vrea el pe acest server (El reguli nu vrea sa citeasca .. el nu vrea sa verifice playeri .. el nu vrea decat Avioane cum vede el pe alte servere ....).. asa se alunga si jucatorii si asa se face cea mai rea reclama posibila ... " Waa nu intra pe U-s ca acolo is Tam.piti admini si iti strica cs-ul sau iti dau ban daca joci bine ... hai pe serverul "X"Y"Z" ca acolo nu te streseaza nimeni "


Hai gata copilashi ca vad ca ne lungim in detaliii ... inchidem acest Subiect de barfa !!!!
#15
danutzz ban 3 zile pe forum...la cum ai vb...k deja nu se mai poate

o dati in nesimtire deadreptul


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)