Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi
#31
eu azi am pierdut la Lech ..am pariat 50 lei ..pe ei si inca 3 meciuri(sparta . rosenborg . helsinki) ...trist
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#32
am avut ceva treaba azi si am crezut ca ajung acasa numa dupa 6 , asa ca am avut proasta inspiratie sa aleg sa pun un combo la casa pariurilor. Nu ma deranjeaza aia 5% , cat ma deranjeaza ca, cotele de pe panourile alea difera de cele ce imi apar pe bilet , asadar trebuia sa castig vreun milion si ceva , si asa castig 96 ron ... la 50 de ron pariati un eventual profit de 46 de ron chiar nu prea se merita , dar in fine ..

[Image: img0002bm.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


la sistemul meu cu sume mari pe cote de aproximativ 1.10 , ma gandesc la meciul Sibenik - Anortotis , sibenik in tur a batut cu 2-0 , dupa 2 mari greseli de arbitru (gol din offside si penalty aiurea acordat, a fost scandal mare in cipru cu arbitrii aia) , deci Anortotis trebuie sa atace inca din primele minute , si daca prind o zi buna pot sa intoarca rezultatul din tur, deoarece sunt cu cel putin o clasa peste sibenik, si de ce nu poate o sa fie impinsi si de arbitru daca e sa ne luam dupa teoria compensatiei, oricum ramane sa urmaresc meciul video si in functie de cum se joaca o sa vad daca se merita, daca nu am de unde alege ca sunt multe meciuri de uefa.

cam atat pe ziua de azi.
bafta.
Reply
#33
am sa iau o pauza pe azi ..ca m-au demoralizat total meciurile din uefa si chl ..pierdut bani aiurea..Dar....vad o cota buna pe maine ..in etapa de debut a ligii I ..Rapid - Vaslui ... as indrazni sa zic ca vasluiul poate produce surpriza la rapid ( daca se mai poate numi surpriza) si vaslui are o cota f buna de 3.60 pe cand rapid are 1.90 .vasluiul pare o echipa mai omogena decat cea a rapidului ....si ma bate gandu sa pariez meciu asta ..dar mai astept si alte pareri cu referire la meci....Si inca un meci ar fi pandurii - urzicen,unde cu putin noroc poate iesi un egal pt pandurii
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#34
am terminat si eu repede cu combo din uefa Smile) , 2-0 pentru teteks in minutu 35 Smile)) , ma pot baga linistit la o dota pana incepe anortotis Smile ... eu din liga 1 as luat muresu DNB , are echipa buna si acasa greu pierd puncte .
Reply
#35
Unirea U:Zenit -2
Sparta Praga:Lech-1
The New Saints : Anderlecht(n) -2
Cska Sofia : Cliftonville-1
Ajax : PAOK -1
Molde : Stuttgart -2
Rabotnicki : Liverpool -2
Nordsjaelland : Sporting Lisbon -2
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#36
liverpool +1
steaua +0.5
zenit +1.5

cota aprox 2
miza 2 milioane
bet365

bafta
Reply
#37
pentru pronosticuri sportive contactati-ma la adresa de mail <!-- e --><a href="mailto:pronosticpariuri@yahoo.com">pronosticpariuri@yahoo.com</a><!-- e -->
Reply
#38
Real Mallorca : Barcelona -2-(1. 30)
Deportivo La Coruna : Real Madrid-2-(1. 30)
Fenerbahce : Kasimpasa-1-(1. 20)
Bayern Munich : Borussia Dortmund-ambele echipe marcheaza (1. 55)
Lask : Austria Vienna-2-(1. 60)
Juventus : Bologna-1-(1. 50)
Willem : Heerenveen-over 2,5
Panathinaikos : Atromitos Athens-1-(1. 25)
Plzen : Hradec Kralove-1-(1.30)

miza 10 lei=castig 143 lei
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#39
Vineri Altach : First Vienna @ 1 (amanat)
Vineri Rapid Bucharest : Unirea Urziceni @ 1
Sambata Lask : Austria Vienna @ 2
Sambata Juventus : Bologna @ 1
Sambata Plzen : Hradec Kralove @ 1
Sambata Tatran Presov : Zilina @ 2
Duminica Panionios : Olympiakos @ 2
Diminica Motherwell : Celtic @ 2
Duminica Usti Nad Labem : Sigma Olomouc @ 2
Duminica Minyor Pernik : Litex Lovech @ 2

miza 10 lei=castig 417 lei (cota 1 la altach)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#40
astazi cik am bagat si eu un bilet la stanleybet, asta dupa ce un amic care imi datora vreo 15 lei m-a suant sa imi zica sa ne vedem sa mi dea banutii.
zicandu-mi ca se duce mai intai la stanley sa bage un bilet, am mers pe mana lui si am pus si eu acelasi bilet ca al lui.

FRANTA LIGUE 1
RENNES-MARSEILLE - 1



ITALIA SERIE A
BRESCIA-INTER - 2

ROMANIA LIGA I
VICTORIA BR-STEAUA BUC - 2


MIZA - 9.52 RON

CASTIG 82.24 RON

FIE INT-UN CEAS BUN Smile)) desi dupa ce am vazut biletul as fi mers asa

renees-marseille - 2

brescia-inter - X

victoria br-steaua - 2 Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)