Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi
#1
Mi-am luat libertatea de a crea un topic exclusiv pentru pariuri ... sper sa iasa ceva Big Grin
Succes :!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#2
Bilet 17 Iulie 2010 : Fotbal

Hradek Kralove - Sparta Praga -2- Cota 1.57

Kapffenberg - Salzburg -2- Cota 1.50

Grasshoppers - Xamax -1- Cota 1.65

Thun - Young Boys -2- Cota 1.90

Zenit - Sibir -1- Cota 1.25

Dinamo Kiev - Travia -1- Cota 1.27

Cota Totala : 11,72
Miza 30 lei - Castig 334.85 Lei
:!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#3
la meciuri cu cota de 1.50-1-60 te duci in cap cum ar fi grasshopers cu xamax sar putea sa faca un egal.ieri am pus bohemias cu slavia praga, avea cota de 1,55 slavia, au facut egal
Reply
#4
Grasshoppers bate....cat despre slavia de ieri ..trebuia evitat ..eu unu am evitat meciu ala ..ca slavia joaca prea slab ultima vreme...a si terminat pe 6-7 daca nu ma insel sezonu trecut ......
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#5
Parerea mea despre pariuri Smile o singura metoda de a face bani.Cote mici (3-4) si sume mari!!Multe cote si suma mica niciodata nu o sa aduca profit!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#6
vrem sa auzim si parerea lui zuzu
Reply
#7
Wanted Wrote:vrem sa auzim si parerea lui zuzu
Sincer nu vrei Smile) nu is caractere destule incat sa-ti explice Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#8
astea's blaturi din alea nesimtite de prima etapa:|
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#9
ce ti`am zis mircea, amandoua din elvetia au facut egal
Reply
#10
Romania Supercup


18 Iul 19:30 CFR Cluj v Unirea Urziceni 2.10 3.10 3.40


eu merg pe cfr cluj . as pune 2 mil.. dar e posibil sa fie egal !

Reply
#11
Fotbal
03:00 - Bragantino - Figueirense - over 2.5 - 1.8
03:30 - FC Dallas - Real Salt Lake - over 2.5 - 1.95
04:00 - Colorado Rapids - Kansas City Wizards - over 2.5 - 2.07

Cota finala:7.27
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#12
C.Bogdanel Wrote:Romania Supercup


18 Iul 19:30 CFR Cluj v Unirea Urziceni 2.10 3.10 3.40


eu merg pe cfr cluj . as pune 2 mil.. dar e posibil sa fie egal !


Ar merge pus un under 2,5 goluri la meciu asta ...nu cred ca se marcheaza mai mult de 2 goluri
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#13
da, sub 2 goluri, ori face un 1-0 pt cfr sau face un egal
Reply
#14
jucati bai frate live la bet365 , casa de pariuri online cu cea mai buna oferta la meciurile live. Te pui frumos in fata televizorului sau a calculatorului si te uiti la meci. Dau un exemplu joaca Hercules cu Real Madrid si eu ma uit la meci. Si sunt 2 scenarii cand eu o sa pariez:
1-prin minutul 20-25 daca scorul e 0-0 si se joaca deschis cu multe ocazii de poarta, Real Madrid atacand in valuri si Hercules cu autobaza si incercari de a inscrie pe contratac , atunci pun peste 0,5 goluri .. cota de aproximativ 1.10.
2-daca de exemplu in minutu 30 Real Madrid conduce cu 2-0 , pun ca Real madrid va castiga meciul , tot vreo cota de aproximativ 1.10.

Pui 10 milioane in fiecare zi cand ai un scenariu dasta si in cateva minute ai castigat un milion. Pe luna ai profit de 30 de milioane.
Dar cateva chestii de respectat:
-intotdeauna sa vezi meciul la televizor
-niciodata sa nu pariezi toti banii
-nu va lacomiti, si sa va apucati sa pariati pe toate echipele care conduc 2-0 in minutu 30 , ca rareori se mai intampla si surpize, eu zic ca un meci dasta pe zi cu cota de 1,10 ajunge mai ales daca pariezi sume mari, eventual in weekend se pot paria mai multe meciuri pe zi ca e oferta mai bogata
-evitati campionate ca cele din Finlanda , Rusia, Ucraina, Singapore

Mai am si o metoda cu ceva tabel cu 20 de cote de la 1.01, 1.02 ... pana la 1.20 si cand termin tabelu am cota de 7 , dar e mai mult de discutat ..., oricum cand sunt la calculator si nu sunt pe budah_martzipanul , ma gasiti pe id-ul gabi_bet365 si putem discuta acolo mai detaliat.

Oricum cu prima metoda , daca te poti controla sa pui numai un singur meci pe zi si daca poti sa iti faci o parere obiectiva dupa ce urmaresti cateva minute dintr-un meci de fotbal, atunci nu ai cum sa nu iesi in castig.

bafta.
Reply
#15
Astept niste pareri la meciurile de marti,miercuri,joi...din uefa si chl :>
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)