Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programari-discutii clanuri campionat!
#76
danutzZ Wrote:
ZuZuk Wrote:cum clanul bK nu va juca.. o sa joc eu cu nature, am vb cu sss si bk cu H8 o sa joace diseara dupa 8 (asteptam sa confirme si danutzz)
nu am timp.ma gasiti in sala de lectura.jucati cu celelalte 2 din grupa

bun atunci.... FTW (RZR si smantana) sau [.i.] (Slabutu si Grasu) care sunteti disponibili dupa ora 20 sa jucati cu noi (bK)?
#77
in seara asta nu pot Sad..maine seara joc toate meciurile Big Grin
#78
ZuZuk Wrote:
danutzZ Wrote:
ZuZuk Wrote:cum clanul bK nu va juca.. o sa joc eu cu nature, am vb cu sss si bk cu H8 o sa joace diseara dupa 8 (asteptam sa confirme si danutzz)
nu am timp.ma gasiti in sala de lectura.jucati cu celelalte 2 din grupa

bun atunci.... FTW (RZR si smantana) sau [.i.] (Slabutu si Grasu) care sunteti disponibili dupa ora 20 sa jucati cu noi (bK)?
zuzana, problema e ca au spus aia din bK ca e posibil sa faca rost de steam!
#79
tiE puteti juk in seara asta?
noth!ng Heart u-s
#80
cum are loc tragerea la sorti ?
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#81
ce tragere la sorti? Smile cea de dupa grupe? Daca e aia am stabilit deja cu zuzu cum extragem, oricum v-a juca locul 1 cu locul 2, si nu din aceleasi grupe!
#82
eu propun sa fie asa :

grupa 1 cu grupa 3 si grupa 2 cu grupa 4


respectiv locul 1 / grupa 1 cu locul 2 / grupa 3 etc...etc...v-ati prins voi...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#83
danutzZ Wrote:eu propun sa fie asa :

grupa 1 cu grupa 3 si grupa 2 cu grupa 4


respectiv locul 1 / grupa 1 cu locul 2 / grupa 3 etc...etc...v-ati prins voi...
dan, poate sa pice cum ai zis si tu, dar extragerea la sorti e mai sfanta, sa nu fie discutii. Vor juca locul 1 cu locul 2 oricum, si nu din aceiasi grupa!
#84
tragere la sorti e cel mai simplu.. 1 cu 2.. daca se nimereste sa fie aceiasi grupa asta e..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#85
dar locul 3 din grupa nu merge si el la un baraj?
#86
bogdan Wrote:dar locul 3 din grupa nu merge si el la un baraj?

Nu merge in europa league :roll:
#87
bogdan Wrote:dar locul 3 din grupa nu merge si el la un baraj?
playa ce spui? sa jucam inca un meci, cele 4 echipe de pe locul 3 sa joace un fel de baraj Smile ar fi mai tare!Smile

dada ca sa ne lungim pana la Paste Smile) si dupa aia mai jukti barajul barajului si tot asa..si de Paste poate ajungeti sa jukti semifinala Smile k pana la craciun sa stim castigatorii Smile ar fi minunat..mirific chiar :roll:
#88
bogdan Wrote:dar locul 3 din grupa nu merge si el la un baraj?
9 nu e putere a lui 2.
#89
Ce se mai aude de urmatoarea etapa in camp ? Am intrat in pauza de Iarna :lol: :?: :?: :?:

Cand jucam :?:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#90
dey1986 Wrote:Ce se mai aude de urmatoarea etapa in camp ? Am intrat in pauza de Iarna :lol: :?: :?: :?:

Cand jucam :?:
A venit inghetul. Asteptam clanul bK sa isi faca damblaua, dar vad ca nu se mai misca! Crek le pun azi meci obligatoriu, care nu se prezinta are 0 Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)