Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programari-discutii clanuri campionat!
#31
RZR Wrote:am decis ca dupa ce jucam cu clanul [h8] sa jucam si cu clanul bk. asta ar veni udneva pe la ora 5, 5 jumate , data 22.01.2012

ok
#32
DanutZzz jucam cu voi dar acuma` zice protocol 48 adik steam si la regulament nu zice nimic de steam :|
#33
[simplu] vs [amx] , harta: de_nuke_2x2 , data: 22.01.2012 ora: 18:00, scor: -
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#34
Gestapo.HD Wrote:[simplu] vs [amx] , harta: de_nuke_2x2 , data: 22.01.2012 ora: 18:00, scor: -


roger that
#35
Am vorbit cu stefy la telefon jucam azi la 18:30 TiE vs sGaminG
#36
zZ^Zz[sbN] Wrote:Am vorbit cu stefy la telefon jucam azi la 18:30 TiE vs sGaminG

meciul de la 6 nu se joaca deoarece abalala e la o zi de nastere , nu vreti sa jucati de la 6?
#37
Da
#38
[simplu] vs [amx] , harta: de_nuke_2x2 , data: 23.01.2012 ora: 21:00, scor: -

In caz de cutremur/inundatii/meteoriti/eruptii vulcanice/venirea pe pamant a extraterestrilor sau orice anomalie care poate dauna Terrei, meciul se amana. Si doar atat.
Nu-i placut sa stai dupa om , sa-l cauti pe mess/steam/cs/telefon/satelit sa-l intrebi cand are timp sa joace.
Rugaminte, faceti 4 Topicuri temporare cu fiecare grupa. Acolo sa posteze fiecare echipa zilele si orele in care sunt disponibile sa joace, daca sunt la ore comune, se stabileste meciul...
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#39
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.4shared.com/folder/_EvjKUhN/HLTV-US.html">http://www.4shared.com/folder/_EvjKUhN/HLTV-US.html</a><!-- m -->

Inregistrarile HLTV... o sa le pun treptat..

primul meci [.i.] vs [H8] , harta de_dust2_2x2 , data 22.01.2012 , ora 1600 , prima parte, incepe la minutul 20 ca nu au stiu adminii sa dea restart la harta inainte de meciul prpriu zis

COMANDA ESTE viewdemo nume_demo in consola!
#40
Hai a-ti mai discutat intre voi? sv e free, care se baga la un meci in seara asta! Abia s-au jucat 3 meciuri, hai mai bagam 3 meciuri!
#41
VOI SUNTETI CULMEA? NU MAI POSTATI AICI DECAT DECIZIA...CLANU CUTAREA JOACA CU CLANUL CUTARE LA ORA DE DATA DE! Stam si cautam printre offtopicurile voastre meciuri, si oricum nu gasim nimic!
#42
Maine seara [.i.] cu rzr, am vb cu el in seara asta nu are cum, hai fratilor de fun ce naiba....da recunosc ca-s planta si ca i-am dat capuri la coechipierul meu =)) dar ce naiba facem asta de fun !!!!!!!!
#43
Diseara , "sF vs 1" la 23:00 sau 23:30.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#44
am nevoie de un admin fast!
#45
care e parola ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)