Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROG MECIURI CAMPIONAT 2VS2 2012 GR 2 - MECIURI INCHEIATE
#16
30-0 pt oricine joaca cu [camp] eu unul nu mai joc

stabilim de 5 zile ora 16 .. nu se prezinta la timp.. amphetamine intra sta 2 min si pleaca alte 20 ... deajuns cat sa imi fac draci si sa nu mai pot juca nimic

Daca nici macar la un 2v2 nu puteti sa va tineti de cuv e vai de voi .
#17
burlaku Wrote:30-0 pt oricine joaca cu [camp] eu unul nu mai joc

stabilim de 5 zile ora 16 .. nu se prezinta la timp.. amphetamine intra sta 2 min si pleaca alte 20 ... deajuns cat sa imi fac draci si sa nu mai pot juca nimic

Daca nici macar la un 2v2 nu puteti sa va tineti de cuv e vai de voi .
burlaku, sfat, e programat deja, intra pe server la ora stabilita, si daca adversarii nu vin castigati cu 30 - 0 pentru ca ei au confirmat!
#18
Fratele meu, Eu personal am avut examen la ora 1. si la ora 3 jumate cand am asteptat rezultatele am intrat repede pe un calculator sa scriu ca intarzii jumate de ora. din graba am trecut ora 6 jumate.

Si, la ora 4 , am intrat pe server.
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#19
nici eu nu mai joc ....bp...imi fac 'griji' daca putem spune ca e doar un joc sa ajung la timp acasa ca joc meciu ..si cand ajung aacasa tre sa caut lumea sa joc ....jucati fratilor ..meci stabilit cu 7 zile inainte ...si nici atunci nu se joaca la timp...la fel si meciu de la ora 6 cu cheag ..30-0 ..eu nu sunt acasa ..ca m--am lamurit ..ma grabesc sa ajung acasa cand puteam face altele si stau dupa altii ...jucati
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#20
burlaku Wrote:30-0 pt oricine joaca cu [camp] eu unul nu mai joc

stabilim de 5 zile ora 16 .. nu se prezinta la timp.. amphetamine intra sta 2 min si pleaca alte 20 ... deajuns cat sa imi fac draci si sa nu mai pot juca nimic

Daca nici macar la un 2v2 nu puteti sa va tineti de cuv e vai de voi .

Nu fi trist,jucam 4 fun,da recunosc am intrat si mi-a picat netu..ce vroiai sa fac?sa ma dau cu capu de pereti sa imi vina netu?
Ps:Nu mai zi ca am intarziat 20 min...10 maxim..ca am sunat imediat la aia..si mi-a revenit netu....
#21
Gestapo.HD Wrote:Fratele meu, Eu personal am avut examen la ora 1. si la ora 3 jumate cand am asteptat rezultatele am intrat repede pe un calculator sa scriu ca intarzii jumate de ora. din graba am trecut ora 6 jumate.

Si, la ora 4 , am intrat pe server.
la ora 4 ?!?!? ma minti pe fata ..ca eu la ora 4 si 20 ma jucam cu burlaku lame !!! pe inf2x2..infine nu imi mai bag capu ca deja am nervi
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#22
la ora 4 ?!?!? ma minti pe fata ..ca eu la ora 4 si 20 ma jucam cu burlaku lame !!! pe inf2x2..infine nu imi mai bag capu ca deja am nervi[/quote]
te rog sa te uiti pe server sa vezi la ce ora m-am conectat. nu era inferno 2x2 era nuke Smile.
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#23
Hai sa nu ne mai complicam..am 18 ani si nu procedez asa cum faceti voi,va inteleg ca aveti probleme(toata lumea are),dar daca mi-a picat netu..ce trebuia sa fac?eu te-am inteles,acuma intelege-ma si tu pe mine
#24
bine gata ...30-0 la fiecare team ..sunteti buni
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#25
Gestapo.HD Wrote:la ora 4 ?!?!? ma minti pe fata ..ca eu la ora 4 si 20 ma jucam cu burlaku lame !!! pe inf2x2..infine nu imi mai bag capu ca deja am nervi
te rog sa te uiti pe server sa vezi la ce ora m-am conectat. nu era inferno 2x2 era nuke Smile.[/quote]
In fine,sa zicem ca am intrat atunci la cat confirmi tu,dar,adiminul zuzu la cat a intrat?nu la 16:20?asta poate sa confirme si el ca eu l-am cautat pe mes...deci faceti cum vreti
#26
gata pu.lai ho.. prrrrr hais tza las-o in p.lm asa.. s-a stabilit.. am abandonat gata
#27
Grupa 2 incheiata, zuzu v-a afisa echipele calificate


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)