Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROG MECIURI CAMPIONAT 2VS2 2012 GR 1
#16
sss, e voie cu ocol, tot voi a-ti mai pus intrebarea asta cred ca in primul vostru meci, si a fost clar + ca nu e specificat in regulament asa ceva + ca si voi v-ati adaptat si a-ti facut ocol. Si nu e nici momentul potrivit, acum dupa incheierea grupelor. Daca aveai ceva de spus foloseai comanda u@!
#17
o runda ca a facut ala ocol , o runda ca a venit operatoru si ne-a zis ca gata timpu si ziceam ca jucam intr-o cupa bla bla bla , o runda ca am avut eroare de la steam si mergeam intr-o parte si multe altele din neatentie pierdute...in fine...gg..succes in continuare.am pierdut pe greselile noastre nu ca au fost mai buni.asta e.la o cupa viitoare ne vom prezenta mai bine , dar fara premii...ca abia atunci se vede cine e om in adevaratul sens al cuvantului si joaca pentru distractie...ca nu ma face pe mine un milion de lei sau un steam
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
danutzZ Wrote:o runda ca a facut ala ocol , o runda ca a venit operatoru si ne-a zis ca gata timpu si ziceam ca jucam intr-o cupa bla bla bla , o runda ca am avut eroare de la steam si mergeam intr-o parte si multe altele din neatentie pierdute...in fine...gg..succes in continuare.am pierdut pe greselile noastre nu ca au fost mai buni.asta e.la o cupa viitoare ne vom prezenta mai bine , dar fara premii...ca abia atunci se vede cine e om in adevaratul sens al cuvantului si joaca pentru distractie...ca nu ma face pe mine un milion de lei sau un steam

hmm.. stii, ma bucur foarte tare ca v-am batut nu ca tin neaparat sa iau niste bani/premii/etc, sincer i-am propus lu natura ca la meciul urmator sa dam FF sa iesim din competitie... dar am satisfactia ca, cu toata vaicareala, voi la sala, lasa ca jucam nush cand, lasati-ne sa ne incalzim, ca a varsat nicoleta luciu cafeaua pe pantalonii mei, ca nu vedeam monitoru din cauza ca era becu stins, v-am demonstrat ca jocul asta nu e asa simplu cum credeti voi. Si inca o chestie: vezi ca te contrazici "am pierdut pe greselile noastre nu ca au fost mai buni" --> ori ati facut voi greseli si noi am fost mai buni ori nu am fost noi mai buni.

Oricum foarte urat din partea ta, mai ales ca te declari un practicant al acestui joc "de fun", sa ne aduci injurii de-a lungul meciului... aveam pretentii mai mari de la tine!
#19
dan, scorul spune tot, sa lasam scuzele, daca e de fun nu trebuie adaugat nici un comentariu, dar daca nu a fost de fun pentru tine poti sa spui in continuare ce doresti. Tot o tastatura si un mouse au avut si adversarii, daca le-au folosit mai cu pricepere au fost mai buni. Nu mai fi incapatanat si hf in continuare Smile
#20
Pe undeva are dreptate. Atata timp cat o echipa e descalificata nu-i frumos sa intre alta in locul ei . 8)
#21
eqdabine Wrote:Pe undeva are dreptate. Atata timp cat o echipa e descalificata nu-i frumos sa intre alta in locul ei . 8)
Nici eu nu am fost receptiv la asta, dar mai multi dintre administratori a spus ca e ok, iar zuzana isi dorea foarte mult sa le dea o bataie lu sss si danut, pacat ca au avut ghinionul sa fie descalificati la rundaveraj Sad. Dupa cum spune si zuzana, cica vor ceda Smile sa vedem de acum.
#22
la cum il vad pe danutz ca sufera si el defapt e ZERObarat, nu vom renunta la cupa, nu stiam ca sunt premii cand mi-a zis ZuZana, am aflat doar dupa ce-am batut primul meci, cand am auzit ca jucam cu sss & danutz, am zis ca dam ff dupa ce jucam cu ei. Dar la cum comentati toti si cautati tot felul de brese, si tot felul de scuze cand defapt esti un mare lesinat danutz, eu unu joc sa castig cupa, si nici nu ma indoiesc ca nu am sa o castig.

Multa bafta tuturor, si I`M SORRY sss :-(

e primul si ultimul post la aceasta sectiune.
#23
Smile)
#24
Un demo cu "baetii" astia care zic ca iau cupa ?
#25
eqdabine Wrote:Un demo cu "baetii" astia care zic ca iau cupa ?
te ard mistocariile eq :lol: fac rost de demo indata!
#26
Cu toate ca n-am nicio treaba pe undeva pe aici, s-a vorbit din start, sa jucam cu oameni ce au legatura cu u-s'ul , am zis for fun , ok dar acum e prea mult scandal , altii au venit cu oameni din alta parte.. Altii au intrat peste altii ... una peste alta nu mi se pare corect, dar e decizia voastra, eu unul sunt prea mic .
#27
Dacă nu se duce mintea
Sus la ceruri sau la moarte,
Prea uşor se rătăceşte
La vorbirile deşarte.

Şi de nu se odihneşte
Mila păcii întru noi,
Vom găsi mereu pricină
De gâlceavă şi război.

Iar când nu ne dăm silinţa
Spre cunoaşterea de sine,
Cântărim mai totdeauna
Numai faptele străine.

Topic Locked.....ownerii au cazut de comun acord sa se procedeze asa, banii lor, serverul lor, sustinerea lor! Eu cu zuzu si cu cine se mai implica avem doar norocul de a ne ocupa de organizare. Toate modificarile care le aducem sunt facute in urma consultarilor ownerilor disponibili: gh0st, catalin, dj.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)