Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia C3 sau Samsung C6625
#1
Salut.Am facut acest topic,pentru ca sunt foarte indecis.Vreau sa imi cumpar un telefon si nu stie ce sa aleg dintre aceste 2 modele.Cine se pricepe la telefoane il rog sa poosteze aici si sa ma lamureasca si pe mine .. sa stiu exact ce sa aleg si de ce !

Mersi.
Reply
#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2723&idPhone2=3269">http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=3269</a><!-- m -->

eu nokia. (desi nu sunt cu qwerty, nici nu ma uit la ele)
Reply
#3
cum ti-am zis pe mess, daca vrei un telefon care sa vorbesti la el si sa te tina bateria si sa asculti muzica - c3

daca vrei ceva profi-c6625 desi w phone e cam pacatos Smile
Reply
#4
Alte pareri ? Big Grin
Reply
#5
C3
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
As vrea pareri din partea voastra si DE CE sa aleg respectivul ..
Reply
#7
dintre cele 2 modele da..c3 ..
dar de ce doar modelele astea ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#8
achE. Wrote:As vrea pareri din partea voastra si DE CE sa aleg respectivul ..
pentru ca nokia e mai bun la final cand tragi linie. Ti-am dat comparatia fata in fata. Cum se face la scoala antiteza? Mai stii? Ai incredere, alege nokia c3. Daca erau alte telefoane mai actuale, nokia c3 era slabut, dar intre astea 2, ala e.
Reply
#9
Pai spuneti-va pareri in leg. cu TELEFOANE BUNE (tastatura qwerty de preferat sau touch ..) pana in 400-450 500 max.

???
Reply
#10
nokia rullz PERIOD
Reply
#11
achE. Wrote:Pai spuneti-va pareri in leg. cu TELEFOANE BUNE (tastatura qwerty de preferat sau touch ..) pana in 400-450 500 max.

???
la liber ? sau abonament ?
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#12
Liber !
Reply
#13
LG P900, Samsung Galaxy S, S2 telefoane pe care le prefer in locul lui Iphone 4. Poate daca il scotea acum pe 5 la final de an...dar bossul de la Iphone nu l-a mai scos ca era nemultumit de design. Prea mare. Pana una alta poti alege ceva de genul.. daca vrei procesor si placa video.. la un telefon. Daca vrei ceva simplu.. nokia (sa tina bateria, tastatura in functie de ce preferi, ecranul cu cat e mai mic si nu e pe leduri gen N85, nu consuma baterie prea multa -cu cat e ecranul mai mare, cu atat va stoarce bateria mai repede), dai in cap, il scapi sau il pierzi..dar nu iti rupi parul din radacini daca "se evapora".

Alege.
Reply
#14
Da Code dar am spus ca vreau ceva pana in 500 Roni,ceva cu qwerty sau touch .. si aviz celor cu ecran mare(dia luminozitatea mai mica) si nu se consuma asa rpd bateria.. ma bagndeam la un Samsung I5500 Galaxy 5 .. mi se pare f ok acum ast pareri..
Reply
#15
Anarchy Wrote:LG P900, Samsung Galaxy S, S2 telefoane pe care le prefer in locul lui Iphone 4. Poate daca il scotea acum pe 5 la final de an...dar bossul de la Iphone nu l-a mai scos ca era nemultumit de design. Prea mare. Pana una alta poti alege ceva de genul.. daca vrei procesor si placa video.. la un telefon. Daca vrei ceva simplu.. nokia (sa tina bateria, tastatura in functie de ce preferi, ecranul cu cat e mai mic si nu e pe leduri gen N85, nu consuma baterie prea multa -cu cat e ecranul mai mare, cu atat va stoarce bateria mai repede), dai in cap, il scapi sau il pierzi..dar nu iti rupi parul din radacini daca "se evapora".

Alege.



il duci prea departe codename :lol: , ake ti-am zis tu stii ce vrei sa mor de nu . Daca vrei un telefon perfomant nu-ti ajung 500 de ron . Si galaxy I550 e bun, dar mie personal nu-mi place ... acu faci ce vrei daca vrei ceva care sa te tina bateria si sa vorbesti mesaje una alta merge si i550 ,dar personal la aceste aspecte nokia e peste toate , ma rog . Ia ce telefon vrei
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)