Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multe vrem...Putine sunt!
#1
harti noi,scos slay b-hop,unlag,min 28-30 players..etc.
Ar fain daca ar fi cu push limit...mai nou am vazut la limita sunt niste linii rosii iar daca playerul trece/slay automat..si chestia cu bomba si cu difuse din momentul actual pe srv e aiurea...adica cand faci difuse ii arata adversarului..tu sa fii ala ti s ar parea corect sa nu reusesti?cea mai buna varianta e aia simpla,sa nu apara,sa nu scrie nimic.Si inca o ideie..orice player care e afk mai mult de 90 min sau camp kick/slay automat.s...uite asa sunt multe chestii pe srv care atrag numai copii/noobi...chiar si ei se plictisesc..niciodata nu vei vedea un player calumea pe srv daca continuam in halul asta...daca "reparati" serv. nu cred ca o sa mai fie stresant si plin de copii retarzi sau astia mai mari care o fac pe a copii cu afirmatii negative...si cu stare negativa in timpul game`ului..asa stricam cheful celuilalt si bineinteles ca nu mai intra....daca ma asculta cnv(owneri) pot sa garantez ca srv o sa fie plin sau mai putin plin si plyeri calumea!...uitasem de faptul ca sunt prea multi admini...multi si dintre astia multi mai multi noobi...nu am ciuda pe nici unul dintre ei,m a nemultumit cu cv,a trecut,am uitat...incerc sa spun adevarul,si cum nu prea stiu sa l spun cotite il spun pe fata fie ca i placut sau nu!


parca mai des intram acum 3-4 ani pe serv. decat acum(era mai palpitant..iti lasa de dorit sa mai intri inca o data si`inc`o data...sincer mi se pare stresant..numai copii,numai noobi..pff imi pare rau sa o spun dar asa e din pacate...
#2
KoemnH ... aceste lucruri au mai fost precizate si in alte Topicuri ... Ai face bine sa mai dai si tu cate un SEARCH pe forum ca sa te lamuresti inainte de a face aceste Afirmatii ... nu este nimeni platit pt a face serverul sa mearga UNS ... totul este facut cum se zice "in timpul liber" daca crezi ca nu iti place ce ai aici ... "I'm sorry for you " .... Sugestii dam cu totii ... dar pana sunt puse in aplicatie mai dureaza ... si inca mult dureaza .... caci se ocupa 1 singur om de tot ... nu vreau sa par Misogin .. dar de ce nu dai si acele Nume care sunt admini NooBi ... si care nu iti Convin Tie ca sa vedem si noi care este mai apreciat .... tu sau restu la care le dai Numele de admini Noobi ... zimi si mie Definitia la cuvantul "Noob" inca nu o gasesc in nici un dex .... ca sa nu mai vorbim de prezenta ta pe server ... pur si simplu ESTI TURIST ... nimic de apreciat la tine ... vii cu talente de Macho ... si doar Reprosuri ai adus Serverului ai facut reclama la alte servere pe forum ... Acel cineva care tine la tine .... se va satura intr-o zi ... cum sau Saturat si de mine Sustinatorul meu .... dar daca vei mai continua asa chiar ca nu Vei avea parte doar de Spate intors ... nici de cum de brate deschise .... nu zic este rubrica Sugestii dar ai exagerat-o prin a face si afirmatii care poate pe unii ii ranesc enorm ... poate si pe Owneri ii ranesti cu astfel de afirmatii ... la asa ceva te-ai gandit vre-o data ... in acele clipe de Copil din tine cand ai scris acest Topic .... Sfatul meu ... "Ofera sfaturi prietenesti si vei primi la fel"


Nu fi Vipera ca iti vei musca coada


Gl & Hf !!!
#3
bah gata cu cearta... va comportati ca niste copii....e o sectiunea pentru sugestii nu pentru certuri.
koemnh incearca sa fii mai sociabil cu acei nobi.... poate ii ajuti sa iasa din acea categorie....asta daca spui k esti mei inteligent.


topic closed!
#4
la urmatoarea abatere sari de pe forum 2 zile daca mai postezi aiurea!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)