Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini Intalnire 30.09.2010
#1
mijto intalnirea, mai ales buzele izei la poopu de plecare:> ..am mai ras oleak, mai o vorba, mai o gura de bere..sper ca data viitoare sa fim si mai multi Big Grin
some pics Big Grin

[Image: 1114579_imag0087.jpg]

[Image: 1114584_imag0088.jpg]

[Image: 1114585_imag0089.jpg]
#2
haha
=))
eu nu apar in poza >Tongue
#3
tuva-n :lol: pacat ca n-am ajuns
#4
da intalniti-va fratilor dupa 6 seara sa vin si eu :|
#5
dar trebuia sa faci mai multe pozeee
:-s
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#6
dupa cum puteti vedea, htc meu majic nu scoate poze klumea..next time poate aduc cameraBig Grin
#7
joker Wrote:tura urmatoare vin eu cu N900 si facem poze calumea...da cand e tura urmatoare? weekendu asta? Big Grin Big Grin
tu mai mult ai vrut sa zici ca ai telefon misto,dar n-ai gasit contextul nu-ti e tie de intalnire.fii sincer Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#8
E bine ca va intalniti.pacat ca sunteti cam putini mai ales ca sunteti destui din Iasi.Oricum un singur lucru ma deranjeaza,Burlaku are o poza singur :|
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#9
invidiosuleSmile))
#10
dak nare windows..e degeaba teluSmile)))
#11
joker Wrote:
gogu Wrote:
joker Wrote:tura urmatoare vin eu cu N900 si facem poze calumea...da cand e tura urmatoare? weekendu asta? Big Grin Big Grin
tu mai mult ai vrut sa zici ca ai telefon misto,dar n-ai gasit contextul nu-ti e tie de intalnire.fii sincer Smile)
pai mai tare ca N900 pana acu nu mai este niciun telefon..asa ca de ce sa nu ma laud :X


Nokia are cele mai proaste smartphone-uri . Iphone 3gs, HTC HD, desire, samsung galaxy S..etc bat n900 fara drept de apel . Sa nu zicem de iphone 4 care deja e de 2 ori mai bun ca a tau . Smile) Bafta!
#12
Sunteti RAI! Se duce si-l arunca de la geam :-@
ALL IN!
#13
sau mai bine il pastreaza
ca acusi e ziua meaSmile)
#14
Profitoare?!
Lasa si adresa, ca sa-ti trimita toti cadouri prin Fan Curier. Smile)
ALL IN!
#15
okSmile)
email: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtrawberry.bubbles@yahoo.com">strawberry.bubbles@yahoo.com</a><!-- e -->
sau Colegiul National "G. Ibraileanu", Iasi, str. oastei
ca o sa fiu la scoala de ziua meaSmile)
astept cadouri!
multumesc
=))
esti fericit sebs?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)