Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jale noapte pe server :(
#1
Erau 2 jucatori..Unul era Weezy si celalat Gigi...limbaje,injurii s.a.m.d. nu era nici un admin din pacate.Am facut si 2 print screen-uri in jur de ora 3.30 Sad si cam asa patesc de fiecare data la ore de astea tarzii Sad


Attached Files
.jpg   1.JPG (Size: 54.88 KB / Downloads: 266)
.jpg   cs injuraturi.JPG (Size: 57.73 KB / Downloads: 266)
#2
mda.specific 4 pereti + 1 tastatura si is zmeii zmeilor Smile ai fi bun de admin de noapte :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
Cosminele poate o sa iei admin:X si o sa faci regula k admin de noapteSmile Succes
#4
de obicei la ora asta jucam cs...dar am fost prins cu treburi si am o perioada in care nu prea mai joc... sa trec si de faza cu examenele si nu o sa mai fie probleme noaptea Wink numai sa aducem lume pe server...
#5
acuma na e normal sa mai fie ore cand nu sunt admini .... ca nu poate toata lumea sa intra tot timpul ...
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
Baubau io as putea sa vb cu prieteni mei sa intre pe server,..,,,,....am vreo 5 prieteni care tot cauta servere....si daka o sa zici k stai si noaptea....o sa ii conving sa intreWink Big Grin :mrgreen:
#7
Chiar ca ii jale noaptea pe server... Daca joci des seara pe server te sustin sa iei admin
#8
SoSweet Wrote:Baubau io as putea sa vb cu prieteni mei sa intre pe server,..,,,,....am vreo 5 prieteni care tot cauta servere....si daka o sa zici k stai si noaptea....o sa ii conving sa intreWink Big Grin :mrgreen:
momentan nu pot intra deloc pe server trebuie sa ma impart intre scoala...reparatia unei masini botite de un taximetrist mai exact umblatura dupa asigurari...,nunta etc... viata particulara nu mai am de ceva vreme. Totusi incerc sa fiu activ pe forum... .
#9
stim ca e jale pe server noaptea !
o sa fac o sectiune unde userii care joaca noaptea sa poata obtine slot + admin mic !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)