Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idei de socializare.
#46
+1 daca merge si ikks Smile
+1 cort de la mineBig Grin

preferabil ar fi in salbaticie, nu intr-un loc amenajat.. adica sa ai si o apa pe langa tine.. eu sunt pentru gura humorului
#47
danutzZ Wrote:nu va mai agitati atata ca faceti praf =)
oricum nu cred ca merge nici o fata
il avem pe burlaku ..decat deloc
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#48
Mircea.Radu Wrote:
danutzZ Wrote:nu va mai agitati atata ca faceti praf =)
oricum nu cred ca merge nici o fata
il avem pe burlaku ..decat deloc


NU ma provoca ca fac uratBig Grin ... pai loc bun este langa cascada duruitoarea ... unde e salbaticia mai mare acolo vom fi noi :X

si fetele de ce nu vor sa mearga??
#49
nu sunt lasate de parinti ..banuiesc ..si sunt sigur Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#50
Tu daca ai fi parintele unei fete de 14-15-16-17 ani , ai lasao la padure cu toti alcolistii? Smile))
#51
dar parintii lor nu trebuie sa stie amanuntu asta Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#52
parintii lor , are trebui sa stie , ca sunt cu fetele si parintii fetelor respective intr-un camping amenajat !
nu-i asa?
oricum fetele care vor sa mearga au metodele lor de a prosti parintii (care in ziua de azi nu sunt chiar atat de grijulii cu fetele de 15-16-17 ani ) !
#53
perfecta dreptate are dj.. fetelor noi va asteptam oricum... mergem sa ne distram nu alte prostii :X:X:X: abia astept
#54
dj Wrote:parintii lor , are trebui sa stie , ca sunt cu fetele si parintii fetelor respective intr-un camping amenajat !
nu-i asa?
oricum fetele care vor sa mearga au metodele lor de a Nu Am Voie Sa Injur parintii (care in ziua de azi nu sunt chiar atat de grijulii cu fetele de 15-16-17 ani ) !

eu am glumit :|...ele daca au posibilitatea sa vina ..sa vina ..ca va fi fain..zic eu..daca nu ..asta e ..data viitoareSmile
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#55
Orice iesire cu prietenii e frumoasa. Iti dai seama un week la munte.
#56
Eu unul daca as avea o fata as lasa-o sa se duca doar nu o tin inchisa in casa Smile cu o conditie sa cunosc si eu grupul.Pana la urma fete sunt si pe acolo vorba unui vechi prieten (eq) Smile))))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#57
Smile)
da si i.as zice mamei ca ma duc cu un baiat gogu care beeeea de doamne doamne Smile)
#58
si atunci o sa imi zica"du.te fata mamii "Smile)
#59
pai ce mai astepti ..daca e fara succes zii ca te duci cu mircea radu Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#60
Smile)
da
asa ii zic
:*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)