Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hello everybody
#1
Bv jammin...bine zis...ai pus punctul pe y,ma daca,chiar as fi fost codat,si daca tot nu ma cunoasteti,ce dracu e atata Tam-Tam fratilor,parca s-au adunat toate tatele din piata pe forum si incontinuu tacatacataca,chiar nu ma mai intereseaza parerea voastra dar eu va spun sincer ca nu am avut niciodata si nici nu voi avea cod.Eh....de-acum asta este,daca voi ziceti cine stie poate asa o fi,:-??,dar daca jucam cu cod eram si eu in top15,dar eu nu is in topul ala ci is in topul persoanelor care au stat cel mai mult pe sv.Winkfaceti ce vreti!Ink un motiv sa ma pun mai tare pe invatat....k e de naspa cu serverul vostru ca ma intrigaBig Grin...hai ciao all...si daca va schimbati parerea dati si voi un buzz ceva...Wink...Spor la joc si eu zic sa il lasati pe copilu de Jst fara admin ca numai gura e de el.
#2
Uite aici gresesti total Wink in primul rand te bate forumul,in al-2-lea rand esti codat nu poti sa minti cu nerusinare cand se vad clar oameni prin perete,in al-3-lea rand vb aiurea el doar si-a facut datoria de admin si te-a prins cu,codul in fapt Bft sper sa nu te mai vad pe u-s
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
Titirash fara suparare,dar chiar esti nesimtit la faza asta.cum poti afirma si sustine in continuare ca nu aveai cod daca se vede destul de clar :!: :!: ar trebui sa iti fie rusine :oops: :oops: :oops:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
poate il bate wallu :-?? mai stii Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
Mai fratilor trebuie sa va desenez ca eu nu stiu cum de au aparut alea acolo sau ce?....nu intelegeti ca la mine nu s-a vazut niciodata asa...si e prima oara cand mi se aduc acuze in halul asta...
#6
mai bine ai urma exemplu lui zuluda si marutzu :!: :!: (+prietenii tai) esti aiurea tare sa sustii ca tot nu aveai wall si ca e prima data cand apar oamenii asa:-J :oops: :oops:



P.S.- app stii cum fac strutii cand gresesc si le este :oops: :?: :?:

BAGA CAPUL IN PAMANT !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
ii dam ban pe forum la codatu asta kre minte cu o nesimtire de tigan in roma?

voturi Wink GO: ban? da - nu
#8
Votez DA !!!!!!!





p.s: vedeti de ce am comentat atunci cand li s a scos adminul celor doi? lui Jst si laur?? pt ca ei chiar isi fac treaba ... si inca o data Jst a dat dovad ca ..vorbea mea.. "Nu-i panarama!!".. GG man :lol:

#9
da
#10
da, categoric, devine foarte nesimtzit

stitzi cum se zice: "greseala recunoscuta e pe jumatate ierata" dar nu a fost genul lui
#11
Sunt pt ban Titirash !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
categoric sunt de acord. DA

acu vine el si inca mai are curajul, cu nerusinare, sa zica ca nu a jucat cu cod si nu stie cum a aparut omu ala prin perete =))

o god
#13
dai ban....asta vroiam sa fac acum...dar am vazut ca ai propus tu...baga
#14
DA....CLAR!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#15
vaileu` eu in locu lui dadeam delete la cs :lol:


DA !!!! datii ban


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)