Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halal limbaj
#1
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: JaMMiN
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Reason: 'ia mai duten pula mea pana maine'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:79421447'
[AMXBans] Your IP: '188.229.27.27'
[AMXBans] ===============================================

Prietenas daca tu suferi asa de la un joc, nu vreau sa ma gandesc cum suferi cand nu-ti da prietena pizda. Ai suferit 2 ore continuu pe serverul ala, ai injurat continuu pe toti, nu ti-a spus nimeni nimic, iar pe urma imi scoti mie accesul ca nu am echilibrat in conditiile in care echipa tero era in avantaj cand am intrat? Smile Iar pe urma sa fiu banat pe d2 ca tu plangi apuca-m-ai de par.
Poti sa-ti pastrezi adminul si sa-mi stergi contul de pe forum ca mi-e greata sa te mai jignesc.
#2
dute dreq
#3
prima data cand ai luat legatura cu mine am facut apel la bun simt....de acolo s-a rupt tot



ATOM1k: grasule da de ce nu mai am admin? Big Grin
JaMMiN cs.u-s.ro: vezi cum vb
ATOM1k: a?
JaMMiN cs.u-s.ro: zic vezi cum vb
JaMMiN cs.u-s.ro: ce grasule?
ATOM1k: eu ti-am vb prieteneste
ATOM1k: nu e nevoie sa te umfli
JaMMiN cs.u-s.ro: nu am spus nimic
JaMMiN cs.u-s.ro: am spus doar vezi cum vorbesti
JaMMiN cs.u-s.ro: apoi continuam
JaMMiN cs.u-s.ro: nu ma umflu
ATOM1k: las-o balta
JaMMiN cs.u-s.ro: k
#4
Daca pentru tine "grasule" e un cuvant jignitor, atunci imi cer scuze pentru nivelul tau.
#5
nu.....wakkk imi zice grasule......matusamea imi zice grasule.....da nu tu...ca nu te stiu de nicaieri
#6
Iar cand ti-am spus "las-o balta", am spus cu un anumit scop, pentru a evita sa ma cert, dar din cate observ esti un robot la level 1 Smile De sufereai asa de la inceputuri nu-ti mai stateam eu pe server. Pacat ca s-a ajuns aici, iar in legatura cu jignirile keep it low.
#7
Zici cum vrei...da citeste inca odata...ai zis "laso balta" si eu am zis "k" si am lasato balta...

Apoi pe server ti-am dat explicatia de ce ti-am scos adminul ca mi s-a parut nedrept sa nu stii si tu ce ai facut. Edward stie ca s-a mutat primul, apoi eu, apoi biSS, ai ramas singur si ai rupt fragu in noi...de asta ies oamenii de pe server cand is dezechilibrate total echipele....datorita fragarilor ca tine.

Ai explicatia ai tot...termina a fi ironic sau arogant sau pleci de tot de la noi. Oricum banul ti l-am scos imediat!
#8
Oricum nu dau 2 bani pe tine, ca fapt divers Smile reactiile astea sa le pastrezi pentru tine, am spus ceva si ma tin de promisiune. Iar ca fapt divers, serverul a fost full constant, iar eu pe toate hartile contra ta, de aici si reactiile tale Smile Sa fii sanatos, sterge-mi contu de pe forum si tot.
#9
Nu iti cer sa dai nici macar 50 de centi pe mine....nu ma intereseaza asta....ti-am spus clar "vezi cum vb"....atat ma intereseaza, modul de abordare....daca nu ma abordezi si mai bine!

Ai jucat mereu impotriva mea? Nu cred...dupa cum ti-am spus eu m-am mutat sa echilibrez, apoi biss (inaintea noastra edi)...deci eu am jucat in echipa cu tine Smile...eu m-am mutat impotriva ta Smile
#10
Te-ai mutat impotriva mea si ai suferit ca un doberman, nimic altceva Smile din cate stiam ai o varsta, m-ai surprins cu motivul banului Smile Nu mai facem atata haz de necaz ca "vorba multa saracia omului", tocmai de asta nu iti ofer satisfactia de a ma da afara, ci plec singur Smile
#11
Banul nu a fost datorita actiunilor tale...ci datorita vorbelor tale...am apelat la tine cu calm ceranduti un limbaj adecvat....ai continuat sa ma tachinezi...sa o arzi in ironii si in arogante....eu nu tolerez mult din astea...te-am inlaturat sa nu mai fiu obligat sa iti citesc nimic!

Ti-a dat un admin gag nu stiu care...ai continuat sa ma freci cu u@....te-am lasat am zis sa nu il scot sa il mai las ca se calmeaza...ti-am scos gagul la un moment dat...a fost ok...apoi ai inceput tu sa comentezi iar....ca na ca acu nu mai echilibrez ca nush ce....eha...hai pa (hai pa fiind reactia mea....adica ban)

Gata in seara asta nu stiu daca mai scriu...poate peste vreo 3 ore ca ma bag sa ma uit la ceva...dar tu scrie aici ca imi face placere sa citesc.

PS: actionez numai cand am dreptate!
#12
Acum am avut timp sa citesc tot mesajul de la atomik si am vazut ca m-a injurat grav. Maine zboara de peste tot, acum is in pat dp telefon...
#13
Incetati mai baieti Big Grin

Atomik seful banilor stiu ca ai gura mare cateodata si tu Jammin te aprinzi instant cateodata.Fiecare avem defecte....hai dati-o la pace...HeartHeartHeart
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
De-acord cu danutzZ... nimeni n-are nimic de castigat in treaba asta iar serverul ar pierde inca un jucator bun.
#15
:* and :X


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)