Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hai sa ne punem pe forum o poza din vacanta asta
#1
asta is eu....dupa cum se observa nu lipseau peturile din imagine
[Image: DSC00424.jpg]
#2
Dak mi-ar zice cineva cum sa pun poza as pune :-?? :?: playa u care esti ala din dreapta din apa????
#3
mah sincer ash pune alta da aia va trebui cenzurataSmile)=))..mai bn ii astaBig Grin [Image: 2.gif]
[Image: mcob1e3jxw7lkmqssfba.jpg]
hai 2 sa nu fiu zgarcaBig Grin
[Image: k97tw8i00mupk2v8sl.jpg]
#4
Pyro u esti ala din stanga cu,colacul??? Smile)
#5
[Image: 017jn7.th.jpg]
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#6
[Image: 018pi3.jpg]
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#7
[img][Image: cz3oj279359021tv6.th.jpg][/img]


cu echipa prin danemarK Big GrinBig GrinBig Grin
#8
care esti tu? Smile
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#9
[img][Image: 69oibf0d1pcup2g8jp8.jpg][/img]

la MONACO.....superb
#10
danutzZeu Wrote:care esti tu? Smile
scrie yo acoloBig Grin
#11
aa da :oops: :oops: :oops:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#12
piro in a 2-a poza pari cam ametit...mi se pare mie sau scazuse un pic chiar si nivelul apei....ai cam baut un pic...te innecai asai? [Image: 15.gif]
#13
mah tu nai fi ametzit dupa ce stai 1 ora si sa te loveask valuri dealea?Smile)=)).....si alea is pepsiSmile)..
.or fost dalea mai TwistSmile)...oriqm grecia rulllzzz:X:X...ii superb acolo..si merita...
nasol ii k dak imi intra in strop de apa in ochi...zici k itzi baga unu scobitoarea in ochi asha de sarata era de pffffSmile)
#14
mahSmile) tu vrei senzatzii tari pe forum?Smile)...k pun eu o poza din grecia o am si pe hi5=)))))...sa vad kre mai are dealea=)))
[Image: 21.gif] [Image: 21.gif] [Image: 21.gif] [Image: 21.gif] [Image: 21.gif]
#15
din pacate eu am poze in care promovez tigarile , bautura , pozitiile indecente si fetele fierbinti ... si avand in vedere ca majoritatea utilizatorilor acestui forum sunt minori .. nu o sa postez la acest topic Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)