Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRATAR
#1
cam peste vreo 2 saptamani incolo stiti ca tre sa ne strangem la gratar nu?(cu conditia sa fie cald afara) :o asa a ramas sa fie....iar pe la sfarsitul lunii martie trebuie sa facem un full night la o sala de net Big Grin
#2
sala de net o recomanda eu.. StarNEt .. scz pt reclama.. iar cu gratarul.. ii dam pe ciric cred.. dar hai soareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

#3
s-a trezit bogdaneL...ce naiba faceai aseara de aveai telefonul inkis?
#4
Beia apa cu lamaie :lol:
#5
vin la fullnight :mrgreen: si la gratar doar sa spuneti cand, duminica nu am stiut ca va intalniti ca veneam si euWink)
#6
eram in perioada de refacere.. ma chinuiam sa ma ridic din pat... :mrgreen:

#7
intre star net si vodoo as alege vodoo
voi ce ziceti ?
#8
sa ne strangem multi si hotaram pe loc ce sala de net luam ... rezervare .... where are you sunshine Sad
#9
eu as alege star Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
am PILE la star.. pot sa rezerv toata salaSmile))))

#11
nu va grabiti. ziceam sa treaca 2 saptamani si pe urma sa facem planuri pt ca ma gandesc ca poate se mai incalzeste afara sa o facem lata dedata Big Grin...gratarul in timpul zilei apoi seara un longnight la net
#12
edy Wrote:vin la fullnight :mrgreen: si la gratar doar sa spuneti cand, duminica nu am stiut ca va intalniti ca veneam si euWink)

dak ma primeste cineva la el sa dorm merg si eu cu sklembar Big Grin
#13
cand sa dormi?Smile) daca te duci la ful?
#14
deci oricand faceti sa imi ziceti si daca ma ia si pe mine civa de la priscom(autogara pacurari)Big Grin ca nu prea stiu in iasi decat G-urile si mado..
#15
Mdea ce misto...voi beti bere si eu beau "coldrex"...Imi pare rau playa ca nu am venit dar in loc sa prind eu virusi mau prins iei pe mine...mai pe romana ma luat gripa..oricum sper sa ma fac bine pana vine grataru..in rost toate cele bune tuturor...
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)