Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domnul zZ^Zz sufera de el :)
#1
umele adminului: zZ^Zz
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: -quality
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:gag aiurea (o mapa intreaga m-a tinut in gag) slay aiurea
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: el are probleme pur si simplu cu comportamentul...daca nu stie sa dea nici votemap ?...intreaba playerii de pe sv ce harti vor la vot el pune de fiecare data numai ce vrea el..exemplu de azi...intreaba harti pt vot el da awp_india la vot si doar atat...nu a iesit votul iar da la vot tot awp_india si asa a facut de 3 ori..si ii spun frumos ca la vot se dau minim 2 harti si ma face pe mn boot :| si imi da gag...pe ce motiv nu stiu...si nu e prima data cand abuzeaza de admin...va rog frumos sa luati masuri...Multumesc anticipat !

*DEAD* zZ^Zz : jakezz numai in slay te tin

J@kezzzz died
*DEAD* Z0r-K1d : iuliano

*DEAD* J@kezzzz : ura

g9Ts^@l3x_m3 connected
BeLdE@N killed TM|Fake5!~ with m4a1
*DEAD* TM|Fake5!~ : ahahahahashdsduhrts
ADMIN zZ^Zz: slay J@kezzzz
TM|Fake5!~ dropped
TM|Fake5!~ has left the game
fak is joining the Counter-Terrorist force




Partea II -a


(Terrorist) -quality : zzz eu nu stiu sa vb frumos ?

LoL : esti la 1 cuvant de destroy

-quality : dar tu stii sa te comporti ca admin ?

pr0^twist. (RADIO): Fire in the hole!
LoL : gura

It's time to choose the nextmap...
water chose aim_dry
LoL chose fy_perfectshot_2007
-quality : eu ?

shot down chose aim_dry
pr0^twist. chose aim_dry
[G]*LIVE*den!GerouS.bad chose aim_dry
Z0r-K1d chose fy_dust_aim
LoL : da

zZ^Zz : da tu

(Terrorist) -quality : zzz eu nu stiu sa vb frumos ?

LoL : esti la 1 cuvant de destroy

-quality : dar tu stii sa te comporti ca admin ?

pr0^twist. (RADIO): Fire in the hole!
shot down chose aim_dry
pr0^twist. chose aim_dry
[G]*LIVE*den!GerouS.bad chose aim_dry
Z0r-K1d chose fy_dust_aim
-quality chose aim_dry
*** [G]*LIVE*den!GerouS.bad killed pr0^twist. with a headshot from m4a1 ***
LoL killed [G]*LIVE*den!GerouS.bad with deagle
^[S.T]^St*HoO__* chose fy_perfectshot_2007
J@kezzzz chose fy_dust_aim
s3b1 chose fy_perfectshot_2007
LoL : veziti de jopc

"amx_nextmap" changed to "aim_dry"
DACIA.1300 chose fy_buzzice
-quality : pt ce destroy ma ?

s3b1 killed shot down water
#2
eu cred k meritai gagul.Nu ti-a dat el gag asa aiurea !
#3
meritam gag pt ca i-am zis de 2 ori sa nu mai dea numai awp_india daca vede ca nu iese la vot ? si pt asa ceva sa dea gag toata mapa ?) din care tot el ma face pe mn boot (but) ? eu nu cred....abuzati de admin ca asa o sa va plece toti de pe sv....mi-am facut o impresie buna despre acest sv..dar se pare ca o sa il parasesc inainte sa ma obisnuiesc cu el Smile
#4
asteptam sa vedem ce zice si zz si restu care erau pe sv
#5
Cati ani are adminul? Atat intreb.
#6
mda, adminul are xx ani(neimportant in discutia de fatza), aici din acte vad eu trebuia sa primeasca reclamatie LOL, Smile)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#7
"
*DEAD* zZ^Zz : jakezz numai in slay te tin" - nu-mi place atitudinea, degeaba zici tu ghost ca nu conteaza. Ai sa te convingi tu, in genere.
iar sa intrebi si sa dai altceva la vot. numai ce vrei tu.. iar e cam aiurea. Adaug.. zz joaca cu numele tau, altfel am sa consider ca nu ai nevoie de admin. Joci la scor, daca esti bun ramai in top cu numele daca nu asta e scazi. Dar sa fii conectat cu adminul, ca de aia ai cerut.

LoL.. doar stiti ca el nu inghite gargara unui pusti.. il cunoasteti de acum. A zis-o de n ori.. zice si face.
#8
loool, ne-am inteles gresit atunci, tu ai dreptate, aia cu "te tin numai in slay" e clar ca e datorata varstei, dar nu punem la zid un admin pentru 5 minute proaste din viata lui.
Idee e ca adminul nu a postat inca, aici e problema mea, probabil pana seara i-si pierde adminul desi i-mi place cum joaca Sad, si adminul i l-am dat eu.
Cred ca eu sunt de vina, nu stiu sa-i aleg ... si "loading" tot de al meu copil era, acu "zz", off copii sunt tot copii.

aaa quality, probabil ai dreptate.. da nu am inteles de ce ai dat paste de 100 de ori??.. editeaza si sterge ce se repeta ...(te rog).
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#9
Iar orice prostie , gata slay ,gata kick, gata destroy, mai lasati orgoliile astea acasa . zz^z asta are cont pe forum macar sa vada si el ca are reclamatie ?1


Cat despre AWP , si pe mine ma dispera de aia intru mai rar pe server ca 3/4 din zi numai awp se joaca si n-are rost sa ma enervez'.
#10
marian Wrote:loool, ne-am inteles gresit atunci, tu ai dreptate, aia cu "te tin numai in slay" e clar ca e datorata varstei, dar nu punem la zid un admin pentru 5 minute proaste din viata lui.
Idee e ca adminul nu a postat inca, aici e problema mea, probabil pana seara i-si pierde adminul desi i-mi place cum joaca Sad, si adminul i l-am dat eu.
Cred ca eu sunt de vina, nu stiu sa-i aleg ... si "loading" tot de al meu copil era, acu "zz", off copii sunt tot copii.

aaa quality, probabil ai dreptate.. da nu am inteles de ce ai dat paste de 100 de ori??.. editeaza si sterge ce se repeta ...(te rog).

e-n regula, e bine ca acorzi sanse si eu.. insa eu ii "simt" chiar si prin monitor ii "citesc". Iar el dupa mine, mai are de papat laptic. M-as speria daca l-ar enerva mami, sau ar lua o nota mica si ar intra pe server "nervos".
#11
mda... lu jakezz ala i-am dat slay incontinuu ca dadea flash propriilor oameni , lu qualiti am gresit ca i-am dat gag toata mapa ... si eu inainte am luat de multe ori gag si nu mi-a mai fost scos vro 10 min.. slay nu i-am dat
Sad
#12
imi cer scuze ca am facut probleme daca credeti ca nu merit adminul , sa imi fie scos si gata
#13
deci eram pe server atunci ...si quality m-a rugat sa ii scot gagul ..l-am intrebat de cand il are si mia zis ca de la inceputul hartii, harta fiind deja pe final ...si l-am scos, imediat ce l-am scos a inceput sa se ia de ZZ^ZZ cu tot felul de comentarii(ceea ce apare in consola postat aici se refera strict intre quality si ZZ^ZZ), eu iam zis sa termine si sa isi vada de joc fapt pe care nu l-a facut. ZZ^ZZ nu il cunosc dar cred ca i s-a dat admin cam prematur pentru ca tot timpu intreaba ce sa faca, cum sa faca ...si sunt convins ca nu are cunostiintele necesare de a detecta un codat in afara de unu cu aim wall evident ... cu el pe server poate juca unu cu silent lejer ...dar asta e numai parerea mea.
#14
inerGrave in mare parte ai dreptate dar la faza ca dupa ce mi-ai scos gagul am inceput sa ma iau de el in ce sens ? ca l-am intrebat de ce mia dat gag dupa ce ca tot el m-a facut pe mn but ? nu cred..ca ma ameninta cu destroy si el si tu..
#15
ok , adminul e incepator , din greseli invata , si-a cerut scuze , in concluzie TC.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)