Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De ce AU voie , si de ce NU AU voie ?
#31
wakkkK Wrote:Frateeeee rox facee cat 1 miliard de emo 2 miliarde de cocalari si 4 de pitipoance AHAHAHHAHAHAHA=))) asa ca nu va mai certati aiurea de la ea



nu inteleg la ce faci aluzie?:|


de la ce te'ai luat?
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#32
pheno Wrote:- Ai prieten?
- Nu.
- Vrei sa ne intalnim ?
- Da.

si a doua zi te trezesti cu o baba care statea pe mess.

Morala: intreaba mai intai cati ani are!

Bro la cat de disperati sunt unii p-aici cand aud cuvantul fata/femeie(sau mai concret cand intra fetele pe server)..sa stii ca nu m-ar mira ca si in cazul tau ipotetic cu baba cativa sa treaca chiar si asa la "urmatorul pas" pe principiul "deh ce conteaza ca are 80 de ani..macar e femeie" Smile))))))))))))))))))))))))
Reply
#33
Bullu Wrote:
pheno Wrote:- Ai prieten?
- Nu.
- Vrei sa ne intalnim ?
- Da.

si a doua zi te trezesti cu o baba care statea pe mess.

Morala: intreaba mai intai cati ani are!

Bro la cat de disperati sunt unii p-aici cand aud cuvantul fata/femeie(sau mai concret cand intra fetele pe server)..sa stii ca nu m-ar mira ca si in cazul tau ipotetic cu baba cativa sa treaca chiar si asa la "urmatorul pas" pe principiul "deh ce conteaza ca are 80 de ani..macar e femeie" Smile))))))))))))))))))))))))
Suna a 12 ani ce ai zis,in fine........
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#34
pai atunci chiar se potriveste ptr ca pers la care ma gandeam nu cred ca au maxim mai mult cu 4 ani(16 ani max) decat varsta data de tine...si deci ce am spus am spus ok ca e pe intelesul lor(nu nominalizez aici persoanele ca nu vreau polemici)
Reply
#35
De ce femeile nu merg singure la Wc ?
De ce femeile se uita in oglinda si noi la meci ?

Referitor la intrebarile lui darkmanx ar rezulta ca femeile au o parere foarte pro.asta despre ele si le este teama sa fie cunoscute in adevarata lor lumina, si asa este, is mult mai vulnerabile la jigniri referitoare la : cum merg, cum se comporta, vicii, cum arata, cum actioneaza,cum este privita, spre deosebire de noi,barbatii, care au o durere la 5 metri in fata p**ii , si de aici si comportamentu lor ingrijorator "Fata arat bine ? " " Inca 10 min sa ma machiez" "Hai acasa ca mi-a stricat ploaia parul " si lista continua .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#36
verde Wrote:De ce femeile nu merg singure la Wc ?
De ce femeile se uita in oglinda si noi la meci ?

Referitor la intrebarile lui darkmanx ar rezulta ca femeile au o parere foarte pro.asta despre ele si le este teama sa fie cunoscute in adevarata lor lumina, si asa este, is mult mai vulnerabile la jigniri referitoare la : cum merg, cum se comporta, vicii, cum arata, cum actioneaza,cum este privita, spre deosebire de noi,barbatii, care au o durere la 5 metri in fata p**ii , si de aici si comportamentu lor ingrijorator "Fata arat bine ? " " Inca 10 min sa ma machiez" "Hai acasa ca mi-a stricat ploaia parul " si lista continua .

thumbs up ! ochit bine verde .. :-?

nu merg singure la WC pentru ca le place sa barfeasca :-? .. ceva gen "ai vazut cum arata ala?:O" sau " ai vazut ce fatsa avea aia?:|" sau " doamne fereste :| eu sa arat asa mai bine-mi dau foc" .. sunt N cazuri care pot justifica aceasta chestie Smile) oricum e amuzant ..

noi ne uitam la meci pentru ca este tipic barbatesc .. un sport o miscare .. ceva care sa ne mai recreeze creerul si sa facem efort fizic .. pentru a mai iesi din rutina de zi cu zi .. de obicei gandesti mai bine cand faci un sport .. cat despre fete .. se uita in oglinda mult pentru ca le place sa arate bine .. sa nu arate ca sunt dezordonate sau etc . sa iasa in evidenta .. ceea ce mi se pare bullshit :cry:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#37
Blaq, mi se pare normal ca o fata sa se uite in oglinda mult si bine( sa nu exageram). De ce naiba mai suntem fete? Trebuie sa existe diferente ;Wink
Reply
#38
Code:
http://www.bancuri.net/bancuri/?c=42
Reply
#39
De ce femeile nu ajuta baietii ci noi le ajutam ?
Reply
#40
Anarchy Wrote:
Code:
http://www.bancuri.net/bancuri/?c=42

Ce tari sunt bancurile astea =))
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)