Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D@n
#1
nume: Daniel
prenume: Matei
nick (actual si cu care ai mai jucat): D@n
playeri adusi pe server(nick): n-am habar, pun la status serverul si ... da doamne
timp de cand joc pe server: nu'sh.. > 6 luni
sustinut (propus ) de adminul : ast pro/contra
timp de cand joc CS: de cand am aflat eu de 1.6, am jucat demult demult 0,7 daca stie cineva Smile) dupa 5 min am iesit, 1.5... da tot 1.6 e mai bun
YM: <!-- e --><a href="mailto:zauberer_dan@yahoo.com">zauberer_dan@yahoo.com</a><!-- e -->
ip:-in momentul cererii : 109.97.80.198 , click
oras: Craiova, olt
varsta: 22
steam id: nu am steam.

Am mai avut admin pe un alt srv, si problema e ca nu ceream dar intru destul de des
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=394">http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=394</a><!-- m -->
si... mai ales seara... noaptea Tongue , dupa 01, e full de codati, si cand isi pune unu cod isi pun toti , adica "ce ala e mai al dracu"... si joaca cu cod nesimtit, fara jena... de vreo 8-9 seri le-am tot zis da nu asculta copii, aZtec_ poate sa confime ca el mai intra asa tarziu si ia mai scos dupa srv de cateva ori, tnx aZtec_ cu ocazia asta Smile gg.
amx_ban, kick, slay, say, map. cam astea zic Smile .
Nu aveti ce pierde, numai de castigat zic eu. Chestia ca nu am steam... daca e vb de cod...zic ca am trecut de varsta in care sa folosesc cheaturi, si pentru ca am si luat destroy pe srv degeaba dupa luni bune de joc.. sunteti datori Smile) ee, asta e.. glumesc Tongue
Tnx de acum pentru raspunsuri, oricare ar fi ele.
Reply
#2
contra
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#3
Contra. Vezi regulamentul. (Obligatoriu Steam) Multumim ca joci si pentru intentie. Spor la joc in continuare. TC
Reply
#4
D@n la cele 306 ore ale tale petrecute pe server de la 1 Decembrie, eu zic sa faci cerere si de steam tot aici la noi pentru ca esti un jucator foarte constant. Imi cer scuze in numele celui care a dat lock topic aici, pentru ca trebuia sa verifice macar numarul de ore! Asadar te rog fa cerere de steam gratuit, mai rasfoiste forumul si vezi, si poti sa zici ca te sustin pentru ca numarul de ore care il ai tu e peste numarul de ore a majoritatii dintre admini!
SUCCES
Reply
#5
Ma grabeam, m-am rezumat la idee. Succes la steam ai pro succesiv in ambele daca faci. Spor la joc in continuare.
Reply
#6
Mai intaii steam si dupa...PRO !
Reply
#7
are multe ore si nu am vazut sa faca probleme pe server. in ideea in care va primi steam`ul => Pro.
Reply
#8
REVIN cu noutati
am luat steamul in primire, azi l-am activat am jucat un pic da... treb sa ma obisnuiesc Tongue

dan_us id de steam
Astept decizia in legatura cu accesul la comenzi , am zis mai sus care e ideea
joc destul de des, si noaptea in special sunt ceva playeri pe srv si... stam toti spectate... totul ca sa incercam sa-l facem pe vreun copil sa scoata codul... degeaba

un Craciun frumos sa aveti si sa vina mosu' cu sanatate si voie buna. Smile
Reply
#9
trimite user si parola pt slot !!!
Reply
#10
poate completati si voi la sectiunea cu cei care au [primit steam...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)