Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Curiozitate , help .
#1
Salut , de mult timp am intalnit acest virus afisat mai jos dar nu si pe computerul meu pana acum , am incercat deocamdata cu avast 4.8 Home Edition , Avira Free si momentan incerc cu eset Smart security (nod 32 ) . Avast mia gasit ceva , a sters dar tot nu vrea sa isi revina . Sunt curios cum scap de el daca am sa il mai intalnesc in viitorul apropiat , momentan daca nu merge nici cu nod32 dau format la tot hddul (dupa multa vreme ) , Avira mia gasit mai demult un trojan care mia sters explorer , la deschidere imi aparea welcome si atat dar s-a rezolvat . (rezolvat prin reintastall windows )
Nu vreau sa incerc cu kaspersky / bitdefender ca pana ce gasesc o licenta buna mai bine dau format .

Orice parere / sfat am sa o iau in considerare . Multumesc .
[Image: 33446100.th.gif]
#2
cu kaspersky scapi de orice...7 papa multi rami....da merta
k am avut pana lo descoperit k ii piratat

dak gasesti cumva kaspersky cu ceva key-uri pana in 2010-2012 sam mil dai pls si mie

ms

bafta
#3
Kav trial, scapi de virus si il dezinstalezi, sau iti iei o licenta blacklist, instalezi si la fel scapi de virus si iti pui alt antivirus dupa! succes!
#4
Tutune, fa un scan online aici ! .

Si fa un topic pe softpedia cu problema ta. Baietii sunt super de treaba si o sa ajute sigur. La fel m-au ajutat si pe mine ( vezi aici )
#5
vina bre pana la mine si te rezolv..da si tu un telefon inainte sa postezi Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
bre da tu fusai la peste
#7
s-a rezolvat prin format complet , dar totusi cu ce se scoate drama asta ?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)