Poll: Formatul echipelor din campionat va fi:
You do not have permission to vote in this poll.
2vs2
44.44%
16 44.44%
5vs5
55.56%
20 55.56%
Total 36 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum doresti sa fie fie noul campionat?
#1
Va rog sa votati cu capul si sa nu fiti visatori! Daca votati 5vs5 asta inseamna ca aveti clan, dar daca votati 2vs2 ganditi-va la un jucator care chiar se baga in echipa cu tine!

La vot trebuie sa participe doar liderul clanului (cL) deoarece daca incep sa voteze toti din anu+inca un clan pentru 5vs5 nu vom avea un balance adevarat al echipelor!
#2
Propun sa se faca 2 vs 2.Un campionat de 5 vs 5 e usor de inceput,da' greu de dus la capat(dovada e fostul campionat).Mai usor e sa aduni 4 oameni decat 10.De obicei intervine cate ceva la fiecare,1 are scoala(pregatire),altu se vede cu prietena (si nu da cs pe putza),pe altu nu'l lasa ma'sa la pc si tot asa.Eu asa zic,si s'ar putea aduna pe putin 16 echipe de 2 vs 2.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#3
mi-e foarte greu sa cred ca sunt 10 clanuri deja. Eu cred ca lumea da cu clickul aiurea! Cred ca aici voi aplica alta procedura, voi strange doar clan leaderii si vom supune la vot!
#4
eu propun 2vs2 din aceleasi motive ca si sss....e mai usor sa aduni 4 oamneni disponibili in acelasi timp...
noth!ng Heart u-s
#5
5-6 ekipe a cate 5 din anu si inca 4 ekipe (astia care nu sunt in anu si mai aducem cativa jucatori ) si facem 10 ekipe
#6
pai 2vs2 zic ca e mult mai usor si mai simplu, dar sa vedem!
#7
In campionat de 5vs5 e mai greu pentru ca pana aduni jucatorii,ba unu are lag si nu poate juca,ba unu nu poate la ora respectiva...ba unu are treaba..etc
Mai bine propun un 2vs2...pentru ca e mai bine si mai usor de organizat...Dar este o problema...Are cineva server pe care sa jucam?
#8
Cei din Iasi sa mergem la o sala, iar ceilalti.. Smile vor juca de acasa.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#9
nDy Wrote:Cei din Iasi sa mergem la o sala, iar ceilalti.. Smile vor juca de acasa.
Pai da nu este vorba de asta..dar pe ce servere ne vom juca?cine poate sa tina..sau..
#10
Tu crezi ca salile nu au servere de war? !@$!$!@$!@$!@$!@$!
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#11
acum intreb ca nu cunosc: Nu poate face unu un server de war la el acasa daca are conexiune fff buna la net? Si ne da ip-ul si jucam! Il deschide doar cand sunt meciuri.
#12
playa Wrote:acum intreb ca nu cunosc: Nu poate face unu un server de war la el acasa daca are conexiune fff buna la net? Si ne da ip-ul si jucam! Il deschide doar cand sunt meciuri.

trebuie sa aiba si un pc bun sa tina serverul . nu prea poti sa faci un server bun pe 1gb ram...
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#13
man, mai sunt pc-uri in ziua de azi cu 1gb ram? Or fi, dar f multi au pcuri bune!
#14
2 vs 2 e ceva mai posibil...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
playa Wrote:man, mai sunt pc-uri in ziua de azi cu 1gb ram? Or fi, dar f multi au pcuri bune!


pc-ul meu inca traieste in 2006 Smile) el nu a mai trecut de anul ala...
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)