Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin GoodFeLLa
#1
nume: Morari
prenume: Alin
nick (actual si cu care ai mai jucat): GoodFeLLa
playeri adusi pe server(nick):
timp de cand joc pe server: 2011-11-03 / Online Time 173:09:35
sustinut (propus ) de adminul : nimeni. cine considera ca sunt sau nu capabil.
timp de cand joc CS: 5 ani fara intreruperi.
YM: alin_morari
ip:-in momentul cererii scrieti ip-ul respectiv care il puteti vizualiza AICI ! -obligatoriu ! 188.26.201.243
oras: Bucuresti
varsta: 19
steam id: STEAM_0:0:30920899
#2
PRO ! Stie jocul si nu a cauzat nici un fel de pb pana acum...nici macar discutii pe sv ! Cel putin eu nu am vazut + online time ...nu mai zic.
#3
e de pro
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#4
Desi ar fi cam devreme pentru admin 40% pro si 60% contra.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
consider ca adminii care nu stau pe forum , si pe server nu fac nimic , sa fie inlaturati !

PRO
#6
pro
#7
eu contra...zic si dcTongue

1. nici makr nu stie diferenta intre steam id si steam ip///de altfel ca majoritatea
2. jucator foarte bun dar pt mine putin suspectTongue
3. dak e 2011(anul) 11(ziua) si 3(luna) park mai merge dak e 2011-11(luna)-3(ziua) ma cam indoiesc k a trecut suficient tp k sa primeasca admin


dar asta e doar parerea meaBig Grin
#8
leVel Wrote:eu contra...zic si dcTongue

1. nici makr nu stie diferenta intre steam id si steam ip///de altfel ca majoritatea
2. jucator foarte bun dar pt mine putin suspectTongue
3. dak e 2011(anul) 11(ziua) si 3(luna) park mai merge dak e 2011-11(luna)-3(ziua) ma cam indoiesc k a trecut suficient tp k sa primeasca admin


dar asta e doar parerea meaBig Grin

Nu am fost atent ca luasem defapt steam_ip(am luat de pe PsychoStats). Intr-adevar data din care joc nu corespunde in mod normal acordarii de admin, dar eu cred (strict parerea mea) ca am jucat destul de mult pe server(ma refer la ore), asta insemnand ca imi pasa cat de cat. Respect orice decizie. Nu sunt un innebunit dupa admin, gen nu pot juca fara admin.
#9
imi place rasp taul..sincer

dak administratorii cosidera k te vei descurca...sugerez un admin mic...gen...slay/kick si votemap

leVel out
#10
level...ala e steam id..sorry :-s, ce te gandesti tu alalalt e username-ul de pe steam :-s
#11
pro Big Grin
#12
pro
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#13
prea repede ai venit cu cererea !

Contra !
#14
Pro 100% fara discutii stie jocul
#15
pro.ver.b :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)