Poll: Credeti ca sebi are coduri?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Da
66.67%
8 66.67%
2. Nu
33.33%
4 33.33%
Total 12 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce credeti?
#1
O parere...
ALL IN!
#2
sebi fiind tu? ca nu esti singurul sebi.
YES, OH MY GOD
#3
eu cam cred ca esti un copil non-talent care cauta "bagare in seama"!!! ar trebui sa fie banat si pe forum ca devine patetic!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#4
Votat NU, nu poate fi vorba de cod, cand la tine sunetu rule, si chiar joci bine, dar la comportament stai rau, eu zic ca daca te-ai da pe brazda si ai fi baiat bun, nu s-ar mai lua nimeni de tine !Smile. Dar exagerezi cu injuratu ,mai ales stiind ca doar un simplu joc,care nu te face mai puternic.La urma urmei suntem oameni si trebuie sa ne respectam.In fine bafta in continuare, si noroc in viata!


P.s: Cu acest poll nu mare lucru ,pentru ca toti vor fi impotriva ta :wink:
P.P.S: Sper ca in ceasu al 12 lea sa iti dai seama cat gresesti cu acest comportament al tau Big Grin
#5
Cu acest topic te-ai mai facut inca o data de ras.PA si lasa-ne ODATA
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
arogant, fitzos, ingamfat, obscen. Eu te-as ierta daca ai renunta la toate astea numai pt faptul ca vad ca incerci sa te tii de noi.

@gogu: aprob, s-a cam facut de ras cu topicul asta. Cum sa-ti ceri parerea despre tine insuti?
#7
Pur si simplu am cerut o parere, nu inteleg de ce m-am facut de ras?!
Cei carora le-am gresit cu adevarat, au fost gogu si rox, si asta cand am intrat prima data pe server, fata de rox mi-am cerut scuze, am incercat sa-l abordez si pe gogu, dar n-a reactionat.
Despre ce comportament vorbiti voi? Inafara de faptul ca spuneam doua cuvinte, mai urate sau mai frumoase, si asta rar...altii dadeau slay team, gag, kick, destroy, cand un player era "incepator"
Dupa ce ca imi vorbiti cum imi vorbiti, cum va asteptati sa va raspund? si raspund tot eu: "arogant, fitzos, ingamfat, obscen"...
Singurul lucru pentru care joc pe acest server, e acela ca am foarte multi prieteni care joaca aici.

croko, incearca sa scrii in limba romana nu doar corect..."eu cam cred" .
ALL IN!
#8
daca tu zici ca nu esti arogant....nu esti atunci Confusedhock: Ai jucat cu diferite nume si cu toate a iesit nasol, deci deranjezi cu ceva Wink .
#9
SebastiaN Wrote:Pur si simplu am cerut o parere, nu inteleg de ce m-am facut de ras?!
Cei carora le-am gresit cu adevarat, au fost gogu si rox, si asta cand am intrat prima data pe server, fata de rox mi-am cerut scuze, am incercat sa-l abordez si pe gogu, dar n-a reactionat.
Despre ce comportament vorbiti voi? Inafara de faptul ca spuneam doua cuvinte, mai urate sau mai frumoase, si asta rar...altii dadeau slay team, gag, kick, destroy, cand un player era "incepator"
Dupa ce ca imi vorbiti cum imi vorbiti, cum va asteptati sa va raspund? si raspund tot eu: "arogant, fitzos, ingamfat, obscen"...
Singurul lucru pentru care joc pe acest server, e acela ca am foarte multi prieteni care joaca aici.

croko, incearca sa scrii in limba romana nu doar corect..."eu cam cred" .


1. Spuneai 2 cunvinte ,pe say, pe say-team nu vreau sa iti reimprospatez memoria. Ii luai pe rost ca esti tu PRO, pgl. Dude, go pgl.ro e un public nu castigi nimic.
2. Eu unul,ti-am vorbit frumos, cu toate ca m-ai bagat si mi-ai zis si de mama, si sa te trec strada de p&l^
3. Sunt si eu curios, ce prieteni ai ca mai toti sunt impotriva ta.



Eu ,unul te astept la o intalnire la iasi, ca tot esti la facultate , sa imi dai si mie explicatii, de ce mai injurat fara nici un motiv. Si daca trebuie DAU EU O BERE, sau iti platesc eu transportu', tu numai sa fii prezent. Sau daca e ne vedem numa noi doi, fara altii Smile . Pana atunci , bafta pe publice.
#10
Toata lumea e contra ta.nimeni nu te place!!LASA-NE!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
bre wakkk...la cat ma injurat respectivu, seara...abia astept sa vin la o intalnire, dar nu sa vorbesc, ci sa ii dau un pumn in frunte !!! ca de fiecare data cand unu e mai bun ca el, incepe sa se transforme si sa injure ca la usa cortului!!!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#12
Croko Wrote:bre wakkk...la cat ma injurat respectivu, seara...abia astept sa vin la o intalnire, dar nu sa vorbesc, ci sa ii dau un pumn in frunte !!! ca de fiecare data cand unu e mai bun ca el, incepe sa se transforme si sa injure ca la usa cortului!!!
Nu rezolvi nimic cu bataia si pe mine m-a injurat si eu vreau doar sa stiu de ce?
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#13
Vorbiti cum vorbiti iarasi, si asteptati sa va raspund altfel.
Wakkk, cum sa dau explicatii in fata ta? sa tin si privirea in pamanat? :lol:, pentru ca stilul tau de joc nu imi place, eu nu pot sa joc, fiindca ori te bate cs-ul si in timpul ala ii deranjezi pe ceilalti, ori spamezi chat-ul ala, asta-i singurul motiv pentru care am injurat pe cineva pe server.
Croko, gramatica nu e punctul tau forte (iar sunt arogant, playa Sad).
ALL IN!
#14
SebastiaN Wrote:Vorbiti cum vorbiti iarasi, si asteptati sa va raspund altfel.
Wakkk, cum sa dau explicatii in fata ta? sa tin si privirea in pamanat? :lol:, pentru ca stilul tau de joc nu imi place, eu nu pot sa joc, fiindca ori te bate cs-ul si in timpul ala ii deranjezi pe ceilalti, ori spamezi chat-ul ala, asta-i singurul motiv pentru care am injurat pe cineva pe server.
Croko, gramatica nu e punctul tau forte (iar sunt arogant, playa Sad).


Ori esti incredibil de p.rost, ori iti sta mintea in loc, eu iti zic ca jucam undercover ,SI NU ZICEAM NIMIC, SI AI INCEPUT CU BAG SI SCOT.



Nu ma mai chinui sa iti raspund.Bafta la publice unde sunt jucatori PRO, si poti sa injuri ca esti smecher.

Apropo vezi ca "pamanat" 'u ala, nu sta bine pe acolo :O. Si cica esti baEt de preot,jalnic!

Ps: vezi ca s-ar putea ca toamna asta sa fac o vizita prin camine pe la cuza, tovarasi ,seminte , ce zici te bagi?
#15
Esti penibil bai SEBI si cand te gandesti ca ai 19 ani!!Sa inchida cineva topicul asta chiar nu-si are rostul,a fost deschis aiurea doar ca un jalnic sa aiba parte de si mai multa atentie!!PA
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)