Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cati adimini?
#1
imi spune si mie cineva care sunt adminii din ziua de azi pe u-s?

*M-am luat de la faptul ca acu vreo 4 zile pe u-s aveam ceva scor... si intra "elyte". Deci 4 runde la rand mor numai din cauza ca el imi da flash exact cand ajung in fata adversarilor. Si in ultima tura cedez si spun: "(for elyte) bai cretinule da inceteaza odata cu flasurile alea faci anume? esti culmea!" ... primesc gag (nu zic nimic, gag meritat clar). Mai incepe o tura iar flash... si iar mor. Dau u@ (ca aveam gag) si zic:"bine am inteles de ce mi-ai dat gag, dar dai si lu elyte ban ca m-am saturat sa mor din cauza lui". Raspunsul adminului Smiley: da ti-am dat gag, invata sa anunti un codat cu u@! => wtf...mai puteam eu sa zic ceva? ce a inteles el din tot ce sa intamplat pe serverSmile) am iesit si n-am mai zis nimic!

Ps: nu e o reclamatie sau ceva de genu, nu critic aptitudinile de admin ale lui Smiley (poate in afara de asta e un admin perfect) dar pur si simplu vreau doar sa stiu cati admini noi au ajuns...si cat de capabili sunt pentru asta! ca sincer sa fiu acu 1 an nu auzisem de jumatate din adminii actuali. Ca sunt noii adimini care ma trateaza de parca m-as fi apucat de cs de 3 saptamani si ei sunt o viata pe server!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#2
dragul meu croko...smiley era spec sau juca? daca se juca, paote ca nu era atent la ceea ce se intampla pe server.desi nu e corect, asta e :| :| :|
Reply
#3
eeee...asa e el.acu 3 ani tot asa era :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
Da topic facut degeaba! Sorry!

PS rzr: nu mai stiu.. nu mai stiu nici de ce am facut topicul!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
Reply
#5
nu;ti fa griji croko
unii pleaca altii vin...serverul ramane tot acolo.
sm!ley ramane tot acelasi....eu de cate ori intru il vad ca sta spectator si cand joaca ma oftica ca are noroc mare...in fine...
hai sanatate >Big Grin<
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)