Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CLANUL bK
#1
Clanul bK nu a jucat si nici programat nici un meci pana acum, cel putin asta am vazut pe forum! Va rog sa incercati poate in seara asta dupa ce joaca anu vs cuL, adica aproximativ ora 20:00 ora Romaniei!
#2
Dupa cum vad eu, e grupa care nu are steam, rog restul administratorilor si Global Moderators sa isi dea cu parerea ce facem! Stiu ca mai era o echipa care dorea sa se inscrie, putem inlocui, sau rezolva bK cu steamurile?
#3
sa mearga la o sala cu steam-uri !!!
nu au cum ?
#4
spritzz park nu avea steam..am vazut intr-un post anterior ca rotwailler spunea k are el un steam si cine are nevoie sa il contacteze...cred k ar trebui sa vorbeasca cu el.. dar daca nu se arata interesati(pana acum nu prea am vazut interes sa-si rezolve problema), sa i se ofere sansa echipei care nu a mai avut loc. daca nu mai vor...cei care joak cu bk sa castige cu 30-0..asa mi se pare normal...avand in vedere ca pana acum din partea lu spritzz nu avem nici o reactie...
noth!ng Heart u-s
#5
amis Wrote:spritzz park nu avea steam..am vazut intr-un post anterior ca rotwailler spunea k are el un steam si cine are nevoie sa il contacteze...cred k ar trebui sa vorbeasca cu el.. dar daca nu se arata interesati(pana acum nu prea am vazut interes sa-si rezolve problema), sa i se ofere sansa echipei care nu a mai avut loc. daca nu mai vor...cei care joak cu bk sa castige cu 30-0..asa mi se pare normal...avand in vedere ca pana acum din partea lu spritzz nu avem nici o reactie...
cred ca acel steam s-a dus la eq!
#6
spritz mi-a zis ca sunt exclusi.deci sa ramana asa si sa intre clanul lui narcotiq in locul lor
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
narcotiq nu au steam :|, cica deja s-a bagat zuzana cu balcanu sau cu nature, nu stiu pe care a luat! Mi-a zis azi noapte pe la 2 am ca gata joaca, dar nu stiu de la cine a primit confirmare pentru ca pe forum nu vad nimic!
#8
Nu e la mine steam-ul ala. Steam-ul meu l-am primit de la dj.
#9
hopa, atunci am sa vb cu rotvailer, sau poate vb dj ca il stie mai bine Big Grin
#10
Scuzatima ca am intarziat dar nam vazut topic-ul si da nu avem posibilitatea de a merge la o sala cu steam` +ca nu am de la cne sa imprumut un steam....Eu daca aveam de unde stateam cu mainele in san?Daca aveti un steam de rezerva ati putea sa ma ajutati.
#11
bogdanel02 Wrote:Scuzatima ca am intarziat dar nam vazut topic-ul si da nu avem posibilitatea de a merge la o sala cu steam` +ca nu am de la cne sa imprumut un steam....Eu daca aveam de unde stateam cu mainele in san?Daca aveti un steam de rezerva ati putea sa ma ajutati.
zicea rotwayler ceva cum dam de el?
#12
imi pare rau sa va anunt, dar clanul bK va fi descalificat, diseara voi trece toate meciurile cu bK 30-0 in defavoarea lor! Daca aveti obiectii va rog sa postati (posteaza doar administratorii, global moderators si cei din clanul bK)


Tin sa fac un apel la cei care au de finalizat meciurile din grupa, vom pune un pic de strictete acum ca avem si premii, asadar verificati forumul mai des in caz ca nu va jucati meciurile s-ar putea sa fiti programati sa le jucati, si nu ve-ti avea decat una sau 2 amanari dupa care pierdeti cu 30-0


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)