Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CITESTE ASTA ...
#1
bah fratilor ... face`ti ceva cu serveru ...
1 de cand cu "sXe Injected" nu mai intra nimeni pe server ... plus k e virusat (sXe)
2 ati scos si suntelete si alea care iti aratau hp`urile ...
3 harti noi din parti ... voi folositi numa 4 harti .. fy_snow de_dust2 awp_india si de_inferno ...
cam astea`s parerile mele ... pote le luati si voi in cosiderare si face si voi ceva cu server ...
#2
sxe nu e virusat , folosesc kaspersky si avast 4.8
#3
te rog controleaza-te , totul e verficat de oameni mai in varsta ca tine , si mai bine reinstalati-va windows-urile inainte de a vorbi , si puneti-va antivirusi buni !
o zi buna !
#4
asa-i ca iti freca pc-ul sxe-infected? verdict: guilty de cod Smile) back off and suck your mouse wire
#5
azi chiar au fost si 15 pe server .. asa ca nu vad de ce spuneti ca nu intra, sxe nu e virusat ci deschide un proces ascuns pe care kaspersky il detecteaza(la alte antivirusuri nu stiu cum reactioneaza), am scos suntele si statisticile pt. a putea toata lumea sa citeasca chestia aia cand se conecteaza,cum aparea alt hud-message ala disparea
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#6
si in loc sa va certati toata ziua aici mai bine ati juca si atat probleme legate de administrarea serverului nu fac din domeniul vostru si sigur nu ve-ti fi voi cei care alegeti
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#7
GeGe...10 puncte pt cataWink...

deci shut up & play
#8
Nu are nici un rost sa va plangeti de sxe injected...doar daca cumva aveti coade si programul asta va dat peste cap Wink si cum zice si catalin nu a plecat lumea de pe sv chiar daca ne uitam bine au intrat mai multi pt k stiu k pe sv asta nu o sa mai fie codati Wink de cand cu sxe au fost chiar 9 vs 8 pe d2 deci e un semn bun...
#9
rezultat = cei care aveau coduri nu mai sunt pe server , si trebuie sa isi reinstaleze windows ca sa poata juca SXE , din aceasta cauza nu mai intra oricine
deja incep f multi sa intre pt ca stiu ca aici nu se joaca cu cod!
#10
apropo sXe-injected e cel mai tare anticheat care exista la ora actuala.... bine ca altii in claseaza in top si voi il criticati....cautati-va bine de coade si de scripturi.
#11
Deci ... eu mi`am spus parerea mea ... asa k nu mancati *********Smile eu nu joc ..cum ziceti voi .. cu coade ...
joc cs de 5 ani .. am si steam ...
Acolo zice "Discutii Libere" adik fiecare zice ce vrea ... asa fuck off...
si nu mai mancati ********* degeaba ... valabil pt G-o-G-u

Uite azi Ora 9:30 5 iul 2008 serveru e gol ...

Si dak se poate unu dintre admini sa`mi dati pe private un id de mess ... (motivu nu conteaza...)
#12
Trebuia sa lasati cum era ... dak nu ai sXe injected sa`ti dea kick .. asa .. am inrtat mai inainte si era un codat care dadea prin pereti in voia lui .... admini .. nicaieri ... k martor il am pe danutzZ .. si am si cateva poze ..

Concluzia 1 ati pus degeaba sXe Injected ...
2 player`s intra cativa .. si aia codatzi ...
3 ... aveti admin degeaba ...
#13
nu insulta. eu o sa fac o pauza mica dar revin...mi s-a ars monitorul astazi....vad ori il repar ori imi iau un lcd....pana luni seara nu va pot ajuta pe sv.....dar totusi o sa mai apar asa cate 1 minut ca mai intru de pe la cine mai apuc
#14
Da nu am insultat .. am cenzurat inca Smile))
Poi si in pauza asta ... e cam naspa ... ne rup codatzi ...
Tu esti Jammin nu ? dak esti el .... .ai vazut doar si o mai fost 3 codatzi inaintea ta .. si 2 dupa ce ai iesit ..
Nu stiu ce sa zik ... oricum ii naspa treaba..
#15
cei care au intrat aveau tag [no-sXe-I] deci nu aveau sxe instalat si e normal sa poata pune codul.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)