Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masuri
#1
Am primit amx_execclient din partea lui sklembar pe motiv k l-am blocat la cs.astept masurile de vigoare,a zis si ikks k el se mai joaca cu,comezile astea.inteleg ne mai certam,mai avem divergente dar un admin nu foloseste o comanda impotriva altui admin,ce ar iesi!astept sa se ia masuri de exemplu suspendarea adminului timp de o luna.Dak nu se ia nici o masura aveti demisia mea de onoare Wink bft
#2
3 lucruri vreu sa spun:

1.trebuia sa pui toata povestea (stii dc tiam dat)
2.faza cu ikks nu o stii ... iam dat dupa ce a dat si el..
3.nu vreu sa ma cert asa ca faceti ce vreti
#3
Pai sincer nu conteaza povestea si poveste pe scurt e asa u miai reprosat mie k te blochez yo te-am mai blocat odata si u miai dat amx_execclient nu se face asa ceva nici yo nu vreau sa ma cert,dar de la o mica cearta pe cs sa ajungi la asa ceva e cale lunga.am inceput iar sa ma cert si nu-mi place sincer,dar cand sunt luat peste picior si mi se da amx_execclient cum sa reactionez.cred k s-au mai certat 2 admini pe u-s,dar nici unul nu ia dat celuilalt amx_execclient sau ceva de genul.astept in continuare masuri,dak nu se iau masuri asta inseamna k oricine poate face asa ceva si nu pateste nimik.astept varianta ta sklembar sa spui si varianta ta
#4
tiam zis ca eu te blochez din consola ... si tu miai zis hai sa te vad si tiam dat unbind w ... dupa nici 2 sec ai iesit si teai dus pe forum ca majoritate ...mai bine numai zic + ca si eu miam luat kick execclient de la alti playeri ba chiar mau injurat in toate felurile da nu dau nume mi-am luat kick chiar si azi de la un anumit player.. care imi da kick cu rcon... da nu conteaza asta eu nu ma supar ca tine si ma duc pe forum vaivai ala mai dat exec....



p.s nu mai vreu reply
eu chiar puteam sa spun ca nu tiam dat erau vrio 4 admini pe server cu acces la execclient
#5
Odata ce nu te-am jignit,odata ce nu tiam zis nici un cuvant urat nu vad nici un motiv pt care sa dai ce ai dat.Dupa cum am mai zis am inceput sa ma cert iara si nu-mi place.Oricum a fost o cearta obisnuita zic yo intr-un joc de cs,cand un jucator reproseaza unui jucator altceva,nu imi dau seama de unde reactia ta,nu inteleg ce ai vrut sa demonstrezi k imi esti superior printr-o comanda sau ce???
#6
G-o-G-u Wrote:nu inteleg ce ai vrut sa demonstrezi k imi esti superior printr-o comanda sau ce???


nu ma mai fa sa iti dau iar reply ca numai am chefPUNCT

nu iti sunt superior dar tu mai provocat imi pare rau ca nam facut un printscr
#7
Pai da vere ce vroiai sa stau asa si sa ma multumesc.yo nu platesc cu aceiasi moneda asa k am venit si am postat pe forum mi sa parut un mod fff civilizat de a reactiona...dak era sa reactionez dupa felul cum gandeam te injuram,dar mam controlat Smile Am postat pe forum k sa aduc la cunostinta si celorlalti.Dak nu era sectiunea asta a forumului si postam pe discutii libere ce ziceau ceilalti playeri halal admini in loc sa aiba grija de sv isi dau comenzi unui altora.Puteai sa nu raspunzi la provocare si ff bine stateai 2 minute te calmai ma calmam si yo si vb civilizat,u ai ales sa faci asta si mie nu mi se pare normal.aceste comenzi ar trebui folosite in alte scopuri.bft si astept masuri
#8
mah....sklembar...nu stiu dc ai primit tu acces la execuri...da nu se da exec k asha tzi se scoala...cum ai vrut sa ii dai azi la dmx pt k o zis SklemBut...asha k ai mare grija...nu mai datzi reply...k va execut...aman2 suntetzi de vina...gogu..tzio dat...mergeai direct la un admin mare si ii aratai....si sklembar tu ai cea mai mare vina...vezi ce faci tu peacolo cu execurile Wink...k un ban de 1-2 ori tziar prinde bine satzi mai vina mintea la cap...si asta suna si pt ceilaltzi shmecherashi


SUBJECT CLOSED...nu mai datzi reply or else [Image: devil.gif]
#9
vi se scoate la amandoi comanda de exec...sry
#10
PAi mie dc???si cand intra un codat am sai dau doar kick.de cand am admin am jucat aproximativ 8 ore pe zi pe sv Wink poate sa confirme si pyro k jucam de pe la 9 cand se intorcea el de la conducere pana la vro 16.00 si dupa aia iara seara pe la 22.00 se intreba si lumea de pe sv cat pot sa joc imi ziceau prieteni mai lasa wa u-s asta si hai afara,erau perioade bune de timp in care nu vedeam nici un admin pe sv.era singura mea comanda contra codatilor si sa-ti dau un exemplu,dak yo ma cert cu cineva si acel cineva ma bate imi da in cap si il dau in judecata,judecatorul nu o sa-mi dea si mie aceeasi pedeapsa pe care ia dato celui vinovat Wink gandeste-te la exemplu asta Wink bft
#11
deci eu am mai scos odata litera m
e definitiv !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)