Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BERICIOAICA 2013
#31
si eu is pt curteBig Grin
Reply
#32
curtea berarilor !
Reply
#33
ia lasati voi tudor,poate resusesc sa ajung si eu in iasi mai devreme...sa fie +1 Smile
Reply
#34
si eu am vrut crutea berarilor prima data..dar am zis ca nah..tudor..studenti..etc....la curte e miez..berea bere..loc destul..
Reply
#35
problema este sa fie loc sa nu fie fum mult si poate pica si un nr de tel etc !!! RZR hai pt curte !!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#36
Heiii....eu propun sa mergem in Motor...imbinam utilul cu placutul.Bem,putem juca la pacanele,ne putem bate cu tacurile de la biliard,este spatiu pt noi astia din brigada Smile) Si PORC....pregateste-te ca dau in tine cu tacul ca intr-o bila :-w. Mai lasati localurile astea ascunse de lume si intunecate...e timpul sa iesim la lumina "zise Codyk" Big Grin

MOTOR !!!!!! Mai schimbati locul,mosnegilor !!!
Reply
#37
PRO codyk
Reply
#38
Codyk vin cu drujba si ti-o bag in gat=))).motor/curte e tot una.bautura si voie buna sa fie
Reply
#39
N-a fost prea buna replica ta PORC,mai lucreaza la asta.Suntem mai multi si fiecare vrea ceva...ati fost la curte de "n" ori ,e timpul sa mai faceti pe plac si altora.Nu am nimic cu localul asta Curtea Berarlor,dar m-am plictisit cat l-ati mentionat.
Reply
#40
hotarativa Smile) idem porc bautura si voie buna sa fieSmile))Big Grin
Reply
#41
HAI FIE ; MOTOR ORA 14.00 DUMINICA ; BE THERE !
Reply
#42
cacateai in motor =)) se vede ca n-ai fost de cand erai fata mare. nici bere nu mai au acolo =)) zici ca da faliment
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#43
motor ramane. codik dai o bere! Smile)
Reply
#44
groapa de bere ... atelierul de bere ... sports pub
in motor (sux) au numai haineken si/sau carlsberg
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#45
atelierul de bere imi convine..chiar daca e mai scump putin. am noroc ca e peste drum de garsoniera mea Smile))))
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)