Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoare BK?
#16
nDy Wrote:Playa @ SKYPE / TS.
ndy, ce inseamna asta? Tu cred ca habar nu ai cate propuneri indecente au fost la adresa mea, si am refuzat cu desavarsire! Si unele au fost din partea unor oameni care nu ar fi trebuit sa ii refuz! Tu chiar nu stii cat de OBIECTIV sunt eu!
#17
same room :roll:
#18
inca ceva, mai raspund daca chiar ai ceva de zis, deja m-ai suparat destul! Daca au tupeu sa iasa in fata dupa campionat cei care mi-au facut propuneri, o sa ramai surprins pe cine am refuzat!
#19
zuzuka, gg Big Grin
Nature/xianzu - o pereche de casti e mp3 face mai mult decat pc-ul meu. postul ala chiar nu-si avea rostu Big Grin
Joci bine, dai bine, joaca in continuare da' nu suferi. Nu fi genu ALA de jucator Wink !
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#20
imi retrag cuvintele
#21
XAINZU Wrote:imi retrag cuvintele
si unde le retragi?
#22
Nu mai conteaza,au castigat,sunt mai buni,asta e viata
Nu trebuie sa ne suparam sau deastea,noi am zis ca ne jucam4fun,asta e acuma
Ps:Felicitari pentru victorie
#23
Probabil ca , daca aveam si noi wall, castigam noi si eram mai buni Smile
#24
Probabil ca, o sa iesim din competitie ca nu mai are rost, n-am incredere in "arbitri" ! Poate ma mai razgandesc.Organizare proasta , dar foarte proasta. Cand ati auzit de bani, gata "hai sa bagam wall sa castigam sa luam banii" ! Ce fac banii din om. Data viitoare vreau sa facem un lan la sala,pentru cei din Iasi si care pot sa ajunga,nu ma intereseaza ca tu esti din Siberia si vrei sa joci, strict cei din sala in care se va tine lan-u'. S-ar putea sa facem un lan pe 18-19 februarie.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#25
Aveti o parere prea buna despre voi si ganditi prea mult si suferiti prea mult, faceti ce stiti, nu va retine nimeni. Chiar am vrut un campionat frumos fara sa ne batem joc, ca si asa e greu de obtinut o organizare asa proasta cum o considerati voi. Ca n-are nimeni timp sa si piarda vreamea 12 ore din zi pe forum ba pe serverul de war si alte chestii. Prea multe nemultumiri la acest campionat, prea multe, asa ca va rog data viitoare sa nu va mai inscrieti decat daca va convin conditiile si punct.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#26
Pe demo se vede exact wallul. dar daca nu vrei sa vezi .. nu vezi Smile
#27
@ndy: baiatule am participat si eu la competitii destul de pro, gen LTV, si stiu cu ce se papa organizarea ca am ajutat! Am arbitrat aproape toate jocurile, cum e sa stai sa pierzi saptamana arbitrand? Si voi sunteti chiar slabuti, nu va dati seama cam ce echipe mai sunt in campionat!

@doc: wall ai tu in capu tau, cand pierzi asa e normal sa ti se para! Tu chiar nu stii pe cine acuzi! Daca ar intra tudoru si ar vedea ca acuzi pe zuzana si nature de wall s-ar pisha pe ei de ras!

Cat despre comportamentul tau ndy, lasa mult de dorit, tu esti in [anu]? Zic eu ca nu mai esti, si s-ar putea sa te lasi si de u-s! Asta nu e comportament!

Noi ne muncim pe branci aici, habar nu ai ca eu vin de la universitate si stau sa fac tot felul de chestii cu ownerii si cu alti oameni competenti (precum zuzana) sa facem ceva din aceasta comunitate, si acum ce fac: roadele astea le culeg?
#28
Observ ca ai o vasta experienta in'trale adminatului.
Nu as vrea sa intru intr-o polemica cu tine dar felul prin care te exprimi lasa de dorit.. oricum iti recomand sa predai stafeta de admin ca nu ai legatura Smile PUNCT
#29
doks Wrote:Observ ca ai o vasta experienta in'trale adminatului.
Nu as vrea sa intru intr-o polemica cu tine dar felul prin care te exprimi lasa de dorit.. oricum iti recomand sa predai stafeta de admin ca nu ai legatura Smile PUNCT
Tie iti recomand sa nu mai fi asa de necioplit cu jammin,pentru ca el e aici si ajuta serverul si forumul de cand se stie,chiar de cand s-a deschis si juca lumea numa fy in 2v2
Daca suferi,sufera in gand
#30
topic locked! Ma voi consulta si voi vedea ce decizie iau asupra voastra!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)