Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
310 milioane reparatia??
#16
nu avea nici un airbag sarit !!!!!!!!!!!!!! in interior era totul intact.. doar ce se vede afara era avariat.. am casco si mi au dat deja dauna totala.. acum astept sa vad ce bani primesc ..

#17
atunci e bun domnu bog Big Grin pana la urma..new car sau o repari pe asta?? daca iti dau dauna totala ma refer Big Grin
#18
la dauna totala , new car :X
#19
masina noua. intr-o masina cu bratele rupte , strambata nu mai poti avea incredere la drum.
#20
ikks Wrote:masina noua. intr-o masina cu bratele rupte , strambata nu mai poti avea incredere la drum.
exact! Wink
#21
Dar cum comentati faptul ca in Franta pentru repararea si testarea unui autocar s-au platit 10.500 euro? si la autocar era stricat doar ambreiajul :-?
Lasa-ma sa fiu, yo

Supererou' tau
#22
asta e deja vanduta cu 3200 euro Smile) o face ala cu 2000 euro nici nu se cunoaste si are corsa 2007 cu 40.000 km cu xenon si folie pusa de bogdanel Smile
#23
CosmineL Wrote:asta e deja vanduta cu 3200 euro Smile) o face ala cu 2000 euro nici nu se cunoaste si are corsa 2007 cu 40.000 km cu xenon si folie pusa de bogdanel Smile


2008 Confusedhock:

#24
C.Bogdanel Wrote:nu avea nici un airbag sarit !!!!!!!!!!!!!! in interior era totul intact.. doar ce se vede afara era avariat.. am casco si mi au dat deja dauna totala.. acum astept sa vad ce bani primesc ..

da airbagu ala cand sare?cand te calca trenu?daca sarea poate nu aveai clavicula rupta si comotie cerebrala...si restu...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
asta demonstreaza ca sunt masini de kk!!

unu a dat cu un BMW seria 5 cu 90-100 bot in bot cu un Opel Vectra si cel din bmw nu a avut nimic(dar nimic) si cei din vectra aveau maini rupte picioare la fel + altele
#26
[Image: manutza1.jpg]
By X
#27
masinile noi sunt mult mai proaste decat cele vechi
pun pariu ca peste 15 ani nu o sa vedeti golfuri 6 asa cum vedeti acum golfuri 3 si alte masini vechi cum ar fi mercedes , bmw , audi....astea noi sunt facute sa tina 5-6-7 ani si sa te duci sa iti iei alta tot de la ei
am un vecin are un mercedes c220 super modelul.din 2009.si cand merge pe strada scartaie ceva la el...
am mers ieri intr`un suzuki swift 1,6 4x4 din 2009...scartaie o usa , simti orice groapa...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
Cele mai bune masini ( cu cel mai bun raport fiabilitate/performanta ) sunt cele facute la mijlocul anilor 90. Cam la toate marcile atunci a fost varful. Ce e mai vechi, desi e fiabil, nu ai performante si consum crescut. Ce e mai nou, desi ai performante, ai 0 fiabilitate.
#29
cum nu ai performante?
ai...chiar destul de bune...ia`ti un Mercedes E300....3.0 motoru , 180 de cai...consuma vreo 12-16 in oras.dar nu se strica.taikamiu mergea cu el la vanatoare pe aratura si pe strada i`a dat si 240 si schimba in el numai astea uzuale....alea is masini nu jafurile din ziua de azi....daca vrei ceva economic ia`ti un bmw 525 tds.consuma 7-8-9 in oras....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#30
totusi un bmw525 '93 si un bmw525 2008 nu se compara ,stea sunt nave Smile)

asa de daramat normal ca sunt mai bune alea

poate ca si astea merg pe aratura, dar cine a incercatSmile)?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)