Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban sskkiillzzoorr
#1
Jammin sufera de admin....
1) intra cu alt nume.. adica " mirela ".. si se da jmeker... adica:
este 1 player la tero care era afk sau statea la panda sau nu stiu ce .. infine conteaza k nu a mers la bomba sa o ia... s-a terminat runda si i`am dat slay.. apoi Jammin a inceput.. adica mirela numele cu care juca... haha stiam ca te oftici ca ai murit si ii dai slay si tot deastea...
2)i`am dat gag.. apoi a scris pe (player) ....
3)i`am dat ban 5 minute cu reason " fa o pauza " sau nu stiu cum am scris...
4)am intrebat pe admin chat daca ip acela e dinamic si mi s-a zis k da..
5) i`am dat quit si tot intra si facea bascau de mine


btw: dupa ban a intrat si a zis" cum ti se pare acum ".. dupa ban nici nu.. dupa 5 sec..


Playerii au fost de fata !
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply
#2
nu faceam bascau de tine....am vrut sa vad cat te tine tastatura....si vad ca te tine. se da doar gag i`m sorry Smile.
banul l-am scos dar imi pare rau ca l-am scos ca nu apucasem sa citesc topicul.
esti unul dintre adminii de pe lista adminelor care vor fi scoase Smile
Reply
#3
nu mai spune ??
ma sa fim seriosi, te dai prea mare.... oricum nu am facut nimik gresit Smile
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply
#4
ps: si faza ca mi ai dat ban permanent ca sa mi`l scoti dupa 3 min dovedeste ca te dai mare
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply
#5
iar? taci si inghite ca ramai fara admin Smile si nu ma dau mare, asta e o reforma. Smile
Reply
#6
:lol: :lol: skilzooor adica exe , nu prea teai maturizat :!:
Reply
#7
Impacare impacare fara nici o suparare care se va supara el de'aicia va pleca :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#8
sskkiillzzoorr am fost de fata ..... jammin nu are nicio vina Smile)
Reply
#9
ok mihai, asculta de jammin scoate`mi adminu Smile
bafta
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply
#10
nu e vb de ascultat Smile e vb de reforma pe care o vom face Smile. si reforma e simpla. uite ca cu ocazia asta o sa va anunt pe toti, avand in vedere ca toata lumea cel mai atent e la un scandal.

Dupa 7 zile se va incepe sa se scoata adminele celor care nu prea frecventeaza serverul. Nu uitati ca sunteti urmariti de pe gametracker si se stie de toata activitatea voastra. Ideea este de inlocuire a adminilor care nu frecventeaza serverul si care calca pe bec. Dupa cum stiti Mihai v-a facut la toti un favor si v-a dat admin mare la toti, numai ca voi v-ati lafait cu comenzile sau a-ti cam uitat de server.
Pe acest post pot intra si playerii si adminii, asa ca ciuliti bine ochisorii si tineti minte cu totii: peste 7 zile se vor scoate adminele celor care nu merita si se vor da admine playerilor care merita admin in primul rand si in al doilea rand care fac cerere. Deci mergeti la sectiunea cerere admin/slot si inregistrativa.
Reply
#11
atentie la abuzuri , nici eu nu imi permit chestiile astea !
sskillzor ce ar trebui sa facem noi acuma?
Reply
#12
dj eu nu vad ce am gresit.. mihai alege... daca imi scoate adminu asta este.. si cum zc playa etc etc... dar nu uitati k eu am facut mult mai multe pt sv asta decat oricare alt admin mai "mic" sa zicem... deci treaba voastra .. daca mi`l scoateti sa nu credeti k ma apuc de plans sau etc... asta este kiar dak nu am vaz ce am gresit !! ce ar face alt admin cand vede k omu are ip dinamic.. comenteaza dupa gag si REintra dupa ban ??? hai sa fim seriosi ....
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply
#13
neica, ieri mi-a dat execuri domnul darkclan si l-am atentionat si pe el ca nu e atent, dar omul si-a cerut scuze si totul a fost ok. tu nici macar nu ai zis scuze. pai ce facem? dar daca nu eram eu si era un player obisnuit? nu isi baga ceva si pleca, si uite asa -1 pe sv :|. bagati-va mintile in cap odata si incetati sa mai folositi comenzile decat strict regulamentului. ban si exec e pt codati, in rest exista kickuri si slayuri si gaguri. Ban se mai da daca te injura un jucator si nu daca te face sa te oftici capisci?
Reply
#14
Nu se da ban daca te injura un player?
Hai ca intru cu un nick la misto si incep sa iti umplu frigiderul de carne si sa injur acolo unde te doare mai tare ( nu ma refer la tine )..sa ai mama sau tatal mort,si sa se trezeasca un tampit sa isi bage nush in mama ta..cum te simti?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#15
playa eu nu imi cer scuze pt k la multi am vaz k dau ban daca dau retry dupa gag sau dak vb pe (player) dupa gag...admini de pe u-s zic!

btw: nu da inainte k am dat ban pt k m-a ofticat..am dat pt k ai scris pe (player) dupa gag si nu ai incetat !.. si lasa faza cu -1 pe server k multi am adus Wink
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)