Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sunteti pt plugin ?
#1
da sa nu ?
#2
personal imi este indiferent...dar dak fara plugin va fi mai multa lume OnLine pe server

raspunsul e NU Tongue
#3
si unde e pollu ? tu macar ai intrat pe sv sa vezi cum e ?

Categoric NU..si Bhopuri-le sa fie scoase
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#4
NU scoateti plug`in astea k iese toata lumea.
#5
Categoric NU.

Un joc frumos e un joc CURAT si SIMPLU. Fara restrictii si prin intermediul caruia te destinzi, relaxezi.
Toate pluginurile si restrictiile mi se par prostesti. Luam exemplu PGL nu dupa organizare sau concursul in sine, ci dupa CUM SE JOACA . Nici un plugin, setari default ( doar durata fiecarei runda e modificata ). Fiecare face ce vrea in limita bunului simt ( aka COADE ) . Ala joc frumos Smile .
#6
la fel , propun fara plugin , fara restrictii !
#7
aseara injuram lumea de pe server care imi dot da slap
#8
nu am primit nici un slap pana acum, dar imi imaginez ca e aiurea, ca si pluginul cu bhop-ul...
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#9
nu zic decat ... daca mai punem si vre-o 3 eroi de ales ... ar fi perfect ... cum zice lumea magii sunt :wink: mai trebe un efect special si facem un srv de WAR ... asa pana si ala cu B-hop mi se pare penibil .. cu ce deranjeaza lumea daca are B-hop ? ... mie imi este indiferent cat imi sare in fatza ... "tot ii merge paru" ... asa ca faceti si voi server-ul pe Default ... cum zice IKKS .. poate nici nu o sa mai fie lag .. dar pana la a face mai este cursa lunga de asteptare ... si nu imi place sa imi iau Slap aiurea ca imi da plugin-ul ... si mai scade si la viata .. atunci pentru ce mai joc ca sa ma bata Calculatoru ? .. nu mai are farmec .... Hf! .. . Take care !
#10
Nu.
#11
nu
#12
se mai scoate sau nu ? in 21 de ani na`m luat atatea palme cate am luat pe sv Smile)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#13
NU ! + restrictiile la awp sa fie scoase
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
nu
#15
foarte aiurea pluginu', mai ales ca unii il si folosesc in favoarea lor


Attached Files
.jpg   de_dust2_2x20000.jpg (Size: 139.52 KB / Downloads: 211)
.jpg   de_dust2_2x20001.jpg (Size: 130.08 KB / Downloads: 211)
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)