Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sss
#1
salutare tuturor...
am si eu nevoie de cativa sustinatori pt a primi admin..
mi-a spus dj,ca pentru a primi admin imi trebuiesc niste admini cu care sa ma cunosc si sa ma sustina..nu cred ca am suparat pe vreo unu dintre jucatorii de pe cs.u-s.ro,doar cu unele exceptii deoarece am fost acuzat pe nedrept si am raspuns mai obraznic la acuzele acestora..
deci va rog sa lasati aici un post cu privire la acest lucru..
multumesc anticipat..Wink
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#2
nu te stiu personal dar pe server pari OK.. deci eu votez PENTRU !

#3
+1
#4
pro
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
Ai votul meu..chiar daca nu sunt un admin asa important...
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#6
-1

da facem altfel...eu zis sa primesti admin...ai facut o greseala ai zburat...exact k si *GUZ*


bafta
#7
Pro (de acord cu evolve) Wink)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
+1 si de la mine Wink
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
Contra
Nush cati ani ai ,Nush cine esti,da te rog pe viitor sa ai grija cu limbaju
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#10
-5
#11
de acord cu sido.
#12
ha? iar ati inteles gresit o regula propusa. nu ceri sa ai un admin de partea ta, trebuie sa ai un admin de partea ta. adica un admin sa garanteze pt tine ar trebui sa te cunoasca, pt ca altfel, daca faci vreo fatalitate [adica vreo greseala nasoala rau de tot] zbori su tu si adminul care te-a sustinut. pac pac....datii admin ca la prima greseala, dupa cum vad ca ai sustinatori, zboara vreo 5 admini odata cu tine, pac pac :lol: incercati sa judecati regulile noi, sa le rumegati un pic, daca nu va explicam noi ce reprezinta, si apoi va facem si un desen.
SCUZATI IRONIA
#13
"pe vremuri" stiu ca asa era .....toti adminii intr o conferinta isi dadeau cu parerea ....indiferent dak il cunosteau sau nu pe cel cu cererea
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#14
De aia am pus -5.Nu despre asta era vb.Vino cu un admin care sa te propuna.Apoi faci cerere si abia apoi afli ca nu primesti admin :lol: .(Joke)
#15
si Pro si Contra ... Pro ca sunt de ACORD cu Playa ........ Contra ca sunt de acord cu Bogdanel#B.u.T



dar mai mult imi place ideia lui Playa ... :twisted:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)