Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
slot seBs
#1
nume: Popa
prenume: Sebastian
nick: seBs
timp de cand joc pe server: ultimele 10 luni fara intreruperi, plus inainte ocazional.
timp de cand joc CS:7 ani
YM: <!-- e --><a href="mailto:fly3r_w1zard@yahoo.com">fly3r_w1zard@yahoo.com</a><!-- e -->
oras: Barlad
varsta: 19
steam id: fly3r_w1zard
#2
pro
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
pro
#4
Pro
#5
CONTRA !!!


Cand vei rezolva problema cu LAGUL voi fi si eu PRO .. pana atunci .... raman asa ( mai sunt o gramada de jucatori din BD dar sunt fara LAG )


Off : Ti-am zis nu am nimic cu tine .. doar lagul ma deranjeaza ( mai ales cand incep jucatorii ca dati Kick la lagari . si alte chestii )
#6
pro .. dar totusi incearca sa rezolvi cu lagu
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#7
Nu am ce sa fac lagului, joc de pe MODEM DE RDS...cand joc de acasa, nu am lag, asta-i viteza modemului, nu este vina mea. :!:
#8
pro slot !
#9
atunci pro ramane !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#10
PRO ... da mai stai si tu pe acasa ...


P.S. incearca sa scoti modemu si sa pui pe direct sa faci conectare de retea noua .. sa vezi daca iti mere netu si sa vezi daca ai acelasi lag
#11
modem = stik rds , asa e?
pro slot !
#12
Contra din acelasi motiv : lag mare !!! Nimic personal dar nu ma incanta deloc sa joc cu lageri pe sv ( si asa mai este cineva cu aceiasi pb si privilegii maxime ).Bft !
#13
pro (uitativa la ala micu mai intai zice contra apoi pro :lol: ce e in mintea ta laur? :lol: , chişleag? )
#14
da dj, e stick de la rds, am voie sa downloadez 5gb pe luna de pe el...se aduna 5 gb doar din hartile noi pe care le puneti. :lol:
clean, lagul meu, creste lagul fiecarui jucator cu 2/3...deci nu ar fi o problema, doar ca sunt o victima mai sigura Big Grin
#15
trimite datele pt slot !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)