Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa ma dau si eu mare
#31
-k^ Wrote:lol.. numa eu joc pe opengl???!!! Sad(

Toti jucam pe OpenGL numai ca tu folosesti comanda "gl_picmip 1" care se vede mai clar
#32
aha.. la mn ii lacrima Big Grin
#33
de acuma dau si eu print screen.aveam 160 cu 60 pe snow si aveam la ekipa adversa pe u-s mihai nu nume de care nam auzit si care aveau 10-30 :|
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#34
eu am crezut ca va laudati aici...la ratie 3 nu stiu unde e lauda...sau la 2 ..eu v-am presentat ratie de 10...adica 108 cu 9...108 impartit la 9 egal 12...deci ratia e de 12 Smile)...si apropo...inainte sa postez acest mesaj am iesit din cs unde aveam 106 cu 40 :|...si asta pt ca am scapat de loss [pt moment]
#35
lasa playa ratia.ca ratie numai tu si eq :O:O:O ala sau cum il mai cheama faceti.luati awp si stati in baza sau orice arma si stati in baza la scut.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#36
iaca faci 15-0 si ai ratie 15 na [/img]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#37
inca un exemplu bun...facut acum 5 minute

[Image: malaud.jpg]
#38
1480 dmg???? :O:O:O:O:O::O Confusedhock: Confusedhock:
#39
ai dat la majoritatea hs nu e chiar asa greu Smile
#40
o dat 3 hs un kill normal si un hit prin perete/cutie Big Grin
cu awp evident Big GrinTongue
#41
clar esti gege =))) :twisted:
#42
si asta cand nu am loss...pacat ca la noi cam am tot timpul
#43
[Image: dmx.jpg]
#44
un scor bunicel pe u-s :lol:
#45
=)))) poi la ce buti erau in ehcipa adversa Smile)=)))
ps: kiar te dai mare cand ai avut aja adversari?=))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)