Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa ma dau si eu mare
#1
uite cateva din realizarile mele....pacat ca nu puteti sa vedeti si voi nivelul de joc pe aceste servere pt ca sunt in LAN in campus Tudor Vladimirescu si nu merg in exterior...deci nu se considera reclama Smile
usp_map

[Image: tatalor.jpg]

fy_snow Smile


[Image: playa.jpg]
[Image: dasdas.jpg]
#2
mai bine postam astea la sectiunea Coltul Vesel =))
#3
hh ce mandur ii playa...joaca cu colegii lui cs...si se da mareSmile)....:>:>...las ki bnSmile)....avea acolo scor de o hackerit jocuSmile).....
hai k nu consider laudaSmile)...este doar k ne aratzi nivelul de joc al celorlaltzi nu? ;WinkBig Grin
#4
Smile) da dc nu faci pe u-s Smile) faci reclama la serverul alaSmile)
#5
[Image: yo23cu0tg7.png]

e veche da am gasito prin cstike am si cu scoruri mai mari da is pe alte servere
#6
Smile)))
#7
eu cred ca folositi coduriSmile).nu ne puteti pacaliSmile) [joke]
#8
bine ma ..alea is nume de buti .. pe cine pacaliti voi .. Smile))
#9
ahahaha ahahahah ahahahah cum spuneti voi....am sa va vad eu care da la facultate la Asachi in Iasi si se cazeaza in campus in Tudor....o sa aveti alta conceptie despre cs Smile)
#10
Probabil.Dar acolo se joaca mai mult sunt influenta alcoolului...si tu profiti de astaSmile). [joke]
#11
da hai sa incepem tot srv sa ne laudam cu rezultatele noastre ..... ce o sa iasa atunciWink)
#12
lol dmx..ce nu-ti convine....alea is rezultatele in care nu par codat :| ca daca le puneam pe alea in care par codat m-ati fi acuzat de aim ceva :|
#13
chiar va rog sa va postati o poza acolo cu un rezultat de-al vostru...ca doar suntem la sectiunea discutii libere
#14
[Image: OqE0tg882982-02.jpg]

stai chill k aveam acu 3 luni pe inferno 68-12
da am sters poza knd miam reinsalat windowsu
#15
[Image: UUp.1N552152-02.jpg]
[Image: 44FfEW362833-02.jpg]
[Image: DDo1Pw015008-02.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)