Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatia maryan
#1
- numele adminului :MaryaNn
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:Cristi
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:destroyed-banSadnu mai zis nimic am luat deodata destroy
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: sa ii fie scos adminul, pentru incapabilitate. Nu stie sa faca diferenta dintre joc curat si aim
#2
scz cristi a fost o incurcatura ....sa-i dea cineva unban pls Big Grin
#3
Eu nu am inteles o iota din explicatia data de tine Marian ! Explica pe intelesul tuturor ! Am inteles ca ai un demo, posteaza-l !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
scz ..vezi acuma demo
#5
Ai facut o confuzie ! Daca vei citi anumite topicuri de la "admins only" vei gasi informatia de care vei avea nevoie pe viitor !

Raducaneniul are 1 singur ip, respectiv 92.86.31.182, iar toti abonatii au un fake ip/virtual gen 12.13.14.255. Ca si cum trag net de la un provider, platesc abonament de 100 lei, dar de la mine mai trag si la vecinul Costache si la vecinul Petrica si la Gheorghita si uite asa fac o retea in tot satul. Se trezeste Costache sa intre cu aim pe un server, Petrica joaca curat, adminul observa ca acesta are cod si bang, destroy. Petrica si Gheorghita raman cu buza umflata ca sa trezit Costache sa intre codat. In prezent in Raducaneni + satele din prejurul sau sunt cateva mii de abonati de acest gen, deci pe viitor ai grija la cine si cum dai ban.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
acuma am aflat si eu dark ....scz ink odata
#7
darkclan Wrote:Ai facut o confuzie ! Daca vei citi anumite topicuri de la "admins only" vei gasi informatia de care vei avea nevoie pe viitor !

Raducaneniul are 1 singur ip, respectiv 92.86.31.182, iar toti abonatii au un fake ip/virtual gen 12.13.14.255. Ca si cum trag net de la un provider, platesc abonament de 100 lei, dar de la mine mai trag si la vecinul Costache si la vecinul Petrica si la Gheorghita si uite asa fac o retea in tot satul. Se trezeste Costache sa intre cu aim pe un server, Petrica joaca curat, adminul observa ca acesta are cod si bang, destroy. Petrica si Gheorghita raman cu buza umflata ca sa trezit Costache sa intre codat. In prezent in Raducaneni + satele din prejurul sau sunt cateva mii de abonati de acest gen, deci pe viitor ai grija la cine si cum dai ban.
din 10 corecti intra un scarbit, il zapacesc cu destroy+BAN.. automat va nenorocesc pe toti(BAN).. tu din cei 3000 cum il pedepsesti pe ala?cum sa aiba el grija? de unde sa stie care si cum? el vede codatul si-l taxeaza. cautati o solutie. Cel prins cu cod, va primi destroy.. macar sa-i nenorocesti jocul. Daca o fi dintre voi se va da unban. Altfel, am scapat de un "dobitoc".. asta e dezavantajul vostru ca e un singur ip sau ma rog, cum s-a explicat pe aici ca ar fi.

In final, cel cu cererea e fratele lui stefy? Te astept pe server.. sa te capacesc. SmileMaryan dupa parerea mea, fara nicio sanctiune.
#8
Ms pt intelegere "code" ....astept si raspunsul celorlalti admini! am gresit asta este ..greseala se plateste
#9
Confuzia este de inteles.Atunci cand vezi un codat nu stai de fiecare data sa ii vezi ip-ul.Il executi fara drept de apel.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)