Poll: doriti o sectiune XXX ?
You do not have permission to vote in this poll.
da
75.00%
9 75.00%
nu
25.00%
3 25.00%
Total 12 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt cei peste 18 ani!
#1
doriti o sectiune XXX ?
#2
ma indoiesc k aici or votat doar cei peste 18 ani =))
#3
io unu am votat si am peste 18 ani...........am votat ca nu is de acord se vede nu ? =))))))) =))))))) =)))))))) ......
#4
ideea e ca sunt cei care posteaza pagini xxx si y , le trimitem toate paginile aici , daca voi vreti sa le accesati primiti virusi cu acceptul vostru !
deci vreau sa vad daca va razganditi !
#5
nu prea intelesei nimik dj ....dar in fine is prea obosit acu pt gandire ,,,,,mai citesc odata postu mai tz ca acu venii de la munca
#6
io votai si nu am peste 18 ani datima afara
XSmile))
#7
nu apreciez asa ceva...sry
#8
pai e ziua in care ar trebui ca cei mici sa nu isi mai bage nasul unde nu le fierbe oala !
si daca baga nasul si gresesc atunci tot ei platesc " vorba ceea : esti prost - platesti "

de asta as vrea sa se bage acest subiect xxx . ca sa vedem cat de multi oameni o sa greseasca si o sa intre !

tin sa prezizez pt viitori doritori ca forumul " <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m --> " nu isi are raspundere pt cei care vor accesa aceste viitoare pagini !
#9
ce vrea sa zik dj ii k: reclamele astea XXX is de fapt o pacaleala...itzi arata clipu si k sa il vezi trebe sa deskrci un program de la ei...care ii de fapt un virus...deci cine intra si pune botu...ii OUT :twisted:

si forumu nu ii respunzator pt looseri care iau virusu din posturile existente pe forum Tongue Big Grin

DECI!!! avetzi mare grija unde intratzi...dak vretzi sa nu va ia cumva calculatoru foc :-"
#10
e f tare chestia ......o sa o muste multi .....la cati botanisti sunt Smile)
#11
ideea a pikt...decizia lu mihai

TOPIC CLOSED


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)