Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt ce imi scoateri adminu???
#1
io incerc sa scap de un codat si voi imi scoateti adminu...bravo ma
#2
sa ma pis pe sv vostru ...... imi scoateti adminu si slotu din cauza unui codat
#3
catalin asta e mare ratat....
#4
Dijmarescu tu joci/jucai pe server doar pentru ca aveai admin?
#5
Dc ti sa scos adminu?
Hai ca iti zic eu
Simplu: "NU NE MERITI"
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
ce urat vorbesti frate... se cunoaste ca nu ai bunul simt in tine.. imi pare rau..

#7
Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta
#8
EvolvE^ Wrote:Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta

OFF TOPIC (cred) daca are cod si are dinamic...ce sa ii faca? (ii da ban are avertizare) .. joaca frate ca esti adus de CATALIN :roll: :cry:
#9
EvolvE^ Wrote:Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta

poate ziceti ca sar in aparare ca e din aot ....dar
evo tu ziceai ca sa nu mai dea ban la astia cu dinamic sa dea comenzi orice ......acuma nu mai e bine nici asa .....
stiti care e faza multi pleaca de pe server din cauza favorizarilor ....dak voi vreti sa ramana playeri only iasi e trb voastra .....dar ca sa fie un server raspandit nu se face asa ...bafta
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
de acuma pe toti cei care noi ii aducem noi , voi trebuie sa le dati slay si kick fara motiv sau cum ?

am f multi prieteni chiar din clanul U-S care nu joca pt ca serverul e non steam si sunt admini minori care gandesc cu altceva in loc de creier !
va rog nu mai faceti greseli ! e asa de greu ?
#11
dj Wrote:de acuma pe toti cei care noi ii aducem noi , voi trebuie sa le dati slay si kick fara motiv sau cum ?

am f multi prieteni chiar din clanul U-S care nu joca pt ca serverul e non steam si sunt admini minori care gandesc cu altceva in loc de creier !
va rog nu mai faceti greseli ! e asa de greu ?
mda ...mi-am dat seama cum sta treaba ....gandind logic e si normal.......pt mn oricum e bn ...nu are rost sa sar in apararea celor care sunt de pe aici de la mine ca nu are rost ( doar nu sunt din iasi nici io nici ei) ......MIE UNUL IMI E BINE PT CA MAI AM UNPIC SI FAC 3 ANI DE CAND JOC DOAR PE CS-U-S.RO.....o zii buna la toti
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#12
nu era nici un codat , el nici macar nu-si putea instala nimic abia a instalat cs sa joace ca juca de la servici si eram si langa el cand s-a int. ce s-a int.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)