Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problema Warning : cl_flushentitypacket
#1
de aproape 2 sapt imi tot apare in timpul jocului " Warning : cl_flushentitypacket " dupa aprox 30 de min de joc sa zic, si imi merge sacadat. lagul sare din 2 in 2 sec de la 50 la 300, 2 sec merge 2 sec se opreste imaginea. Nu se poate juca.
Stiti vreo rezolvare la asta ?

netul e de la click de 2 mb, win7, pana acum 2 sapt mergea bine nu stiu daca sa asociez cu steamul sau nu prob asta.

Eu oricum o sa revin peste 2 zile aici si o sa dau un rasp. am rez/nu am rez ... pentru ca nu pot sa joc asa si ma vad nevoit sa returnez steamul primit de la voi daca nu rezolv, pt ca nu pot juca.
si pe spec daca stau tot la fel vad imaginea, sacadat.
in zilele astea fac tot posibilul si sper sa rez cumva, daca nu asta e.
#2
Aceiasi problema am avut-o si eu cu ceva timp in urma si am netul de 12 mb. Eu am rezolvat cu un simplu telefon la Romtelecom si mi-au resetat ei nu stiu ce pe acolo. De atunci a incetat sa apara acel mesaj.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
e problema cu net-ul tau .. mai ales daca ai primul plan de 2mb. tre sa ai inchis tot ca sa poti juca Smile)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#4
da, si poti sa incepi prin a inchide geamul, usa, becul, tv-ul si calculatorul! :lol: Asa facea acum 2-3 ani in tudor vladimirescu, e de la net. Banuiesc ca ai si choke mare? (net_graph 3)
#5
am inchis tot :lol:
da, nu ramane nimic in bara de prog cand ma joc.
Am rez.
am stat mult si am gasit ceva ceva, am vb cu baietii veseli.


pt cine mai are probleme asemanatoare si are net de la rtel. cu modem huawei (chinezarie) :
- cand stingi pc stinge si modemul
- daca tot face prob. modemul, ia un ac sau ceva asemanator si dai reset (il introduci in orificiul ala)
- dupa reset treb sa intri pe 192.168.1.1 (pt reconfig) introduci la admin si password ce scrie pe spatele modemului in dreptul fiecaruia. Dupa care mergi Basic - WAN setings, si introduci usernameul si parola din contract... let's play boollet


asa nu mai imi face probleme, cu toate astea as monta un modem vechi 330 speedtouch care e pe usb... nu asta cu wire-less, internet-less Tongue cu care am mai avut prob... sa ars adaptorul si am ramas 2 zile fara net...
oricum... rom rom telecom Tongue .
#6
da tu joci cs de pe wireless? esti cuL, :lol: cauta o modalitate si treci pe fir!
#7
Eu stau cu cablu in router :lol: :lol: altfel am lag :!:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)