Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pentru lori
#1
acestea sunt pozele care le-ai facut jucatorului minels in aceasta seara Smile
ceea ce s-a intamplat pe sv nu ma priveste, tu decizi ce ai de facut, pozele le-am atasat eu pt ca-mi este prieten vechi, intra pe sv dupa mine din lista steam, este un jucator f bun care nu foloseste cod etc, cu alte cuvinte prietenii mei sunt jucatori nu codati Tongue joc pe sv cu nick danutza.

[Image: atqfy1.jpg]

[Image: 169qjye.jpg]

[Image: 34ziyc6.jpg]

[Image: 30bh07l.jpg]

[Image: s5utsp.jpg]
Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii.
Sa nu dai tot ce ai.
#2
fata da ce avataruri ai.. cum le gasesti?, in ceea ce priveste lorri.. nah..e lorri..de bucurie ca si-a schimbat numele...

.. cerem scuzele de rigoare, cu care deja jucatorii de pe cs.u-s.ro s-au obisnuit ...nush daca a primit ban ceva.. scotetii lui minels daca a primit ceva..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
ghost, eu nu i-am facut lui lori o reclamatie, nu este cazul pt scuze (chiar daca apreciez), fata si-a facut treaba si ia dat ban pt ca minels la acea ora nu prea avea chef de dat poze(ceea ce nu e normal) si si-a permis si niste glume cu ea...eu am insistat sa-mi dea pozele sa le pun pe forum pt ca am considerat ca asa e normal.

iar referitor la lori, daca ceea ce spui tu acolo "de bucurie ca si-a schimbat numele" inseamna ce inteleg eu, atunci ii spun si eu felicitari Smile

si tinand cont ca stiu ca-ti plac avatarele mele, te anunt ca aveam candva o supercolectie, le-am mai imputinat intre timp (este un mod 'sadic' al meu de-a impinge lumea care nu ma cunoaste spre o parere negativa. si reusesc de fiecare data, chiar ma amuza)
Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii.
Sa nu dai tot ce ai.
#4
salut Big Grin
i-am zis frumos si clar ca are 2 minute sa imi dea pozele .. a inceput sa faca glume .. juca in continuare si l-am asteptat pana la urma cam 5 minute dupa care i-am dat ban Smile nu-mi cer scuze pentru nimic deoarece am procedat cel mai corect , eu l-am asteptat pe om sa-mi dea pozele, nu mi le-a dat, pa si pussi :lol:
o zi buna! :*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)