Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o intrebare
#1
Post Re: ip-ul lui *A.O.T BoFaNeL*
eu le-am blocat in firewall pt. nesimtire si posibil wall (nu aveam chef sa ma mai complic cu verificarea)

Io habar nu am cand ne ai blocat ! asa de curios ce am facut ? si dak joc mai bn ca altii nu trb neaparat ban ! uita te la o cerere de a mea sa vezi acolo de cand joc cs Wink :lol: :lol: Raman masca pe zii ce trece ....bine ca la Catalin ma astept k stiu ca pe mine si pe manutza nu ne a halit de la inceput Smile)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#2
pt manuta si bofanel va zic verde in fata, dar va rog nu va suparati: singurul adevar adevarat despre voi e ca sunteti aroganti, in rest sunteti baieti ok! Eu oricum nu sustin sa nu jucati pe cs.u-s.ro, m-as bucura dinpotriva pt ca a-ti mai ridica un pic nivelul serverului, dar e bine sa nu mai tratati lumea cu aroganta! sper sa o luati ca pe un sfat, nu ca pe un reprosh!
#3
playa Wrote:pt manuta si bofanel va zic verde in fata, dar va rog nu va suparati: singurul adevar adevarat despre voi e ca sunteti aroganti, in rest sunteti baieti ok! Eu oricum nu sustin sa nu jucati pe cs.u-s.ro, m-as bucura dinpotriva pt ca a-ti mai ridica un pic nivelul serverului, dar e bine sa nu mai tratati lumea cu aroganta! sper sa o luati ca pe un sfat, nu ca pe un reprosh!


In ultima perioada au cam lasat arogantele acasa, asta nu o zic numai eu , ci mai toti Smile
#4
Poate e asa cum zici u Playa....Dar eu cred ca dak ar veni aroganta din partea noastra nu am avea atatia prieteni pe server ! .... zic io ....Nu ma supar asta e parerea ta si poate la altii.dar nu la prea multi ...


App ... poate pana la urma vi se face mila si imi dati si mie drumu sa joc pe server ca nu merge niici acum Wink
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
Pentru ultima data intreb IMI DATI DRUMUL SA JOC PE u-s ca sa nu mai incerc ca prostu sa ma conectez ????
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
ce se mai aude cu blocatu ala?
#7
Nu ne baga nimeni in seama si cik noi suntem aroganti =)) .... multumim mult !!
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)