Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nu ati citit reguli admin
#1
urmatorii admini nu au citit motivele stricte pt care se da ban doar la cei cu ip fix ,, pt cei cu ip dinamic se foloseste litera m

displaying 1 - 100 of 777 results
06-02-09 Chistoc Fr33sTyL3r injuraturi repetate 100 minutes


Bandetails

Player Chistoc
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 92.82.2.175
Invoked on 06-02-2009 - 13:59
Banlength 100 minutes
Expires on 06-02-2009 - 15:39 (1 hour 31 minutes remaining)
Reason injuraturi repetate
Banned by Admin Fr33sTyL3r ()
Banned on Server CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Previous offences 0


06-02-09 a FrOdO Wallhack + Aimbot Permanent


Bandetails

Player a
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 82.78.166.251
Invoked on 06-02-2009 - 13:26
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Wallhack + Aimbot
Banned by Admin FrOdO ()
Banned on Server CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Previous offences 0


06-02-09 PLa* Aim.GoD * S a[V]v Y ? ? ? * Aim.Go
#2
fiti atenti: Laurentii; * S a[V]v Y ? ? ? *; Fr33sTyL3r ati inceput cu stangu...deja dati ban la ip-uri dinamice
Laurentii si * S a[V]v Y ? ? ? * aveti 2 banuri date aiurea...si Fr33sTyL3r unu

amx_ip *
#3
deci cred ca stiam ca o sa primesc avertizare... nu puteam sa vad ip-ul am dat de vreo 10 ori amx_ip la al si imi zicea urmatoarele "There is more than one client matching your argument" asa ceva si nu stiam daca e ip dinamik sau nu...i-am dat gag dar dupa ce sa terminat gagul iar a injurat si nu am putut sa ii vad ip-ul si i-am dat ban fara sa ma uit la ip
nu imi e in fire sa fac asa ceva dar trebuie sa ma credeti nu am putut sa dau amx_ip.

imi pare rau

Multumesc pentru intzelegere.
#4
ai dat amx_ip *
sau amx_ip nume ?
#5
eu tot timpul cand folosesc, folosesc amx_ip name si merge dar acum nu stiu ce sa intamplat nu o mai mers cand am dat amx_ip chistoc mi-o aparut mesajul ala si nu stiu din ce cauza pana acum mi-a mers tot timpul
#6
ti-a aparut asa din cauza ca erau mai multi jucatori cu aproximativ acelasi nume... trebuia sa dai amx_who... si in dreptul fiecarui player iti apar trei sau patru cifre....copiai alea de acolo si dadeai amx_ip #1234 de exemplu.... e usor... incearca asa... succes Tongue

#7
multumesc bogdanel pentru sfat de acum o sa fac cum ai spus, dar eu i-am scris tot numele nu stiu dc nu mi-o dar ip-ul lui
#8
pai dupa cum am spus si mai sus.... sa zicem ca ai 4 jucatori cu numele IoN , iONeL, IONUTZZZZ si ionica....tu cand dai amx_ip ionica nu ai cum sa vezi ip celui scris in comanda ta deoarece sunt mai multi jucatori care au inceputul numelui la fel...de asta ti-am zis dai amx_who si apar cifrele alea care se cheama "userid"...le dai copy paste in comanda amx_ip ...sa nu uiti sa pui "#" in fata cifrelor alea.. comanda trebuie sa arate asa : amx_ip #4880 .....lucrul asta e valabil si cand dai ban si intampini aceeasi problema cu nume la fel.. amx_ban 100 #4880 ...la gag la fel... la amx_execclient aceeasi poveste... hai ca iti dai tu seama... :mrgreen:

#9
da, da am priceput ce zici, ms mult pentru sfaturi asa o sa aplic de acuma :wink:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)