Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mi s`a scos litera "M"
#1
ok. fac oarecum plangere. mi s-a scos dreptul de a da execuri. de fiecare data cand primesc admin mi se scoate. fara exec sunt un nimic.. degeaba sunt admin mic.. era singurul mod prin care puteam sa mai rezolv ceva cu codatii..
#2
deci cred ca iti pot eu raspunde aici. nu sunt eu de vina ca ti s-a scos dar dupa cum stii acum vreo jumate de an s-a spuns ca se va scoate litera M la toti adminii mici...numai ca dj a uitat....si cu ocazia scandalului dintre sklembar si gogu dj si-a adus aminte.....pt ca mi-a zis intro zi ceva de genu: aaa da astia au litera M..de cand au litera M....si asta e
#3
Closed

Am facut cerere de retragere a adminului. nu mai am nevoie de nici o explicatie.

edit. poate o fi cum zici tu playa.. dar gogu e admin mic si inca are acces..
#4
de ce va jucati cu litera m ? ca nu inteleg ?
#5
nu mai are rost.. asta e..
#6
pai parca s-a hotarat in sedinta ca sunteti baieti seriosi si nu mai folositi de-an-boulea comenzile , chiar si intre prieteni !
#7
Nu inteleg.. folosesc de-an-boulea comenzi ca i-am dat pur si simplu lu sklembar -mlook si in secunda 2 i-am dat +mlook . S-a plans cumva?
Oricum nu mai are nici un rost.. vreau sa mi se scoata adminul ca la fiecare conflict cat de mic eu ajung in dezavantaj. Dc mi s-a scos litera M? Pentru ca s-a certat gogu cu sklembar? Ce treaba am eu?
S-a intamplat faza cu virusflo. Nu vroia sa iasa de pe server cand se juca meci. I-am dat execclient si a iesit. Dar vai.. i-am stricat cs-ul.. are lag.. vai de steamu lui ca tre sa-si cumpere altu.. cand defapt ii dadusem +left .. toti mi-au sarit in cap ca eu sunt devina. Si uite asa am pierdut adminul mare. Dar asta este am mers mai departe.. nu am vrut sa mai zic nimic sperand ca se va uita... dar iata ca din nou din cauza unui conflict lejer.. tot eu ies in dezavantaj..

Asadar, scoteti-mi adminul, vreau sa raman cu slot, si certati-va in continuare .. si ar fi culmea sa vad ca intra unu si se plange ca a luat ban.. si .. e clar.. scoatem slotul lui ikks ca el e devina..
#8
topic closed , nu are nimeni nimik cu tine ! dar as dori sa fii matur , ca esti un baiat super de treaba !
#9
ikks esti emo?
#10
lasa glumele .. si cum toti iau pedepse ca se baga aiurea si iau lumea la misto ar trebui sa iei si tu..


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)